Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves korban használ az...

13 éves korban használ az esemény utáni tabletta? Káros lehet? Mit okozhat? Miután bevettem, mennyi idő múlva végezzek terhességi tesztet? (Normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,a török barátommal tegnap elött megtörtént a dolog.Megszakításos módszerrel..de aggódtam ezért az esemény után kb. 11 órával bevettem a tablettát.Nagyon aggódom ,hogy nehogy baj legyen és félek hogy ennyi évesen elég káros.a szüleim nem tudhatnak semmit ! A fiú az alkalom után îrt egy üzenetet hogy felejtsem el ..hallani sem akar rólam.nagyon megalázónak érzem és FÉLEK!
2012. szept. 15. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 17 éves barátnőd egy idióta. Szólnia kellett volna a szüleidnek.
2012. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
91%
nah, ha te 13 évesen ilyen kimérten és összeszedetten összegezed a problémádat, miután kiderül, lehet, h terhes vagy, abból arra következtetek, h nem vagy 13 éves, és ne szórakozz ilyesmivel, mert ha valakinél tényleg probléma van, akkor jönnek majd a hülye oltogatásokkal
2012. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
ursula, jaja, szerintem csak ebéd utáni unatkozás áll fenn nála
2012. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
Komolyan beszélek!!! Arra szeretnék még választ kapni hogy abból ,hogy bevettem ennyi évesen lehet-e baj?tegnap vettem be semmi bajom nincsen.A fiú állítólag még elötte kivette..de én szerettem volna biztosra menni.13 évesnek mennyire hatásos ez a gyógyszer? Komolyan szeretnék erre választ kapni,mert nem akarok gyereket!
2012. szept. 15. 16:55
 25/73 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem lesz gyereked, most legalábbis nem..
2012. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:

De ugye attól hogy most ezt bevettem később lehet?

Meg szerintem most sem lett volna baj de biztosra akartam menni..de nem volt eddig semmi mellékhatás..nagyobb baj lehet?vissza fog állni rendesen a menstruációm? Szeretném ha segitenétek!:(

2012. szept. 15. 17:03
 27/73 anonim ***** válasza:
100%
jaj hagyd már abba.Kamu.LÁTSZIK!!
2012. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
76%

Fake, de hogy ontopic is legyen.


Szuleidtol elvennem az osszes gyereket, mert gyereknevelesbol megbuktak.

Nem, nem valoszinu, hogy terhes vagy.

Ha peched van, akar meg meddoseget is okozhat...

Nem biztos, hogy okoz, de okozhat...


Bar igazabol ezek utan nem gond, ha nem szaporodsz.

2012. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Komolyan beszélek!!azt hittem kapok értelmes válaszokat nem csak bántást..amúgy én nem halottam olyat hogy meddőséget okozna...!nem lettem volna terhes szerintem de amég lehetett én megelőztem ha netán mégis úgy alakult volna.a tabitól nincs eddig semmi bajom..remélem a menstuációm is megfog jönni és nem lesz semmi baj...a kérdésemmel kapcsolatban csak annyit akartam megtudni hogy nem-e ártalmas ez ilyen korban és hogy használ-e? Már 2 éve menstruálok rendszeresen megszokott jönni és ha minden igaz nemsokára már itt az ideje hogy megjöjjön.
2012. szept. 15. 17:20
 30/73 A kérdező kommentje:
Valaki valami válasz még a kérdésre?
2012. szept. 15. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!