Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves korban használ az...

13 éves korban használ az esemény utáni tabletta? Káros lehet? Mit okozhat? Miután bevettem, mennyi idő múlva végezzek terhességi tesztet? (Normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,a török barátommal tegnap elött megtörtént a dolog.Megszakításos módszerrel..de aggódtam ezért az esemény után kb. 11 órával bevettem a tablettát.Nagyon aggódom ,hogy nehogy baj legyen és félek hogy ennyi évesen elég káros.a szüleim nem tudhatnak semmit ! A fiú az alkalom után îrt egy üzenetet hogy felejtsem el ..hallani sem akar rólam.nagyon megalázónak érzem és FÉLEK!
2012. szept. 15. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
miért romlott el helyesírásod a végére? az elején teljesen jó volt, most meg zagyván írsz. furcsa akkor is az egész, ne haragudj
2012. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:
Eléggé fáradt vagyok és nem értem hogy miért kell engem leribancozni..?!?nem arra voltam kíváncsi hogy jól lehord mindenki..csak kérdést tettem fel.
2012. szept. 15. 21:12
 43/73 anonim ***** válasza:
63%
kislány mindenki követhet el hibát,de ezt inkább balf*szságnak hívják,mint hibának,hiba az ha nem tanulsz másnapra semmit,vagy rosszul írsz le valamit stb, ez több,mint hiba mondhatod,hogy jó kislány vagy de sztem inkább egy buta,naiv,felelőtlen kis csitri vagy akit jól fel kéne ezért pofozni
2012. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
52%
Ezen már túl vagy! De ne aggódj nem lesz semmi bajod!
2012. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, én már semmit sem mondok, az előttem lévőktől jól megkaptad, szerintem sokkal többet is, mint amit kellett volna.


Terhes biztos nem lehetsz már, de ha rágörcsölsz, sokkal később fog megjönni. Sztem tanultál az esetből, vigyázz a fiúkkal, ráérsz még pasizni. Mindenki hibázik az életben, én úgy gondolom. =)

2012. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
47%
Unjuk már ezeket a kamu szarokat. Találj ki valami hihetőbbet.
2012. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el arra komolyan nem tudok mit mondani..köszönöm annak aki tudott egy kicsit segíteni.Igen belátom elég korai volt de szerintem kaptam ebből elég leckét.A terhességel meg a ebből kialakuló szövődményekkel kapcsolatban a legjobbakban reménykedem.Remélem nem leszek terhes és meg fog jönni.Azt pedig nem hinném hogy meddőséget okozna.:S
2012. szept. 17. 14:15
 48/73 anonim válasza:
50%
Juj ne már... Drágám, 13évesen nem ezen kellett volna gondolkodnod. Most olvasd végig amit írtál és gondolkozz el rajta,mekkora hülyeséget tettél. Szerintem meg jobb lenne ha a szüleidnek elmondanád a teljes igazságot,hogy még beszélni tudjanak az illetővel e témában, mert ez rá is tartozik, ő lesz a hibás pláne,ha elmúlt 16!
2012. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:
Ugyan annyi éves mint én,amúgy meg ha elsimulnak a dolgok akkor nem fogok a szüleimnek egyenlőre beszélni róla mert szerintem még itthonról is elküldenének...pláne azt nem szeretném hogy ha nem leszek terhes akkor a fiút megkeressék.../:
2012. szept. 17. 22:55
 50/73 anonim ***** válasza:
terhes lettél?vagy mi lett?
2012. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!