Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves korban használ az...

13 éves korban használ az esemény utáni tabletta? Káros lehet? Mit okozhat? Miután bevettem, mennyi idő múlva végezzek terhességi tesztet? (Normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,a török barátommal tegnap elött megtörtént a dolog.Megszakításos módszerrel..de aggódtam ezért az esemény után kb. 11 órával bevettem a tablettát.Nagyon aggódom ,hogy nehogy baj legyen és félek hogy ennyi évesen elég káros.a szüleim nem tudhatnak semmit ! A fiú az alkalom után îrt egy üzenetet hogy felejtsem el ..hallani sem akar rólam.nagyon megalázónak érzem és FÉLEK!
2012. szept. 15. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Még nem tudom..de nagyon remèlem hogy nem.Amúgy menstuációm elött nem sokkal volt a dolog ezt elfelejtettem írni.De péntek óta semmit nem vettem még észre..nem is jött meg,csak talán annyi hogy a melleim kicsit megvannak duzzadva ez normális?
2012. szept. 18. 16:56
 52/73 anonim ***** válasza:
62%
mert terhességi tünet az,hogy késik és a melleid meg vannak duzzadva
2012. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom..se hányinger sem semmi..csak kicsit duzzadtak a melleim és még nem jött mg azóta sem..tettet még nem csináltam,de nagyon aggodóm..de a fiú nem belém élvezett el..meg menstuációm előtt voltunk kis idővel..komolyan lehetek terhes?:(:O
2012. szept. 18. 17:35
 54/73 A kérdező kommentje:
Mikor csináljak tesztet?
2012. szept. 18. 17:38
 55/73 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy az alkalom utáni tabletta ritkán okozhat mellfeszülést is..:/
2012. szept. 18. 17:40
 56/73 anonim ***** válasza:
93%

Ha a menzeszed késik 10 napot, akkor csinálj tesztet. Az idegességtől is késhet és attól is, hogy a tabletta megbolygatta a hormonjaidat.

Én hiszek neked, én is még alig töltöttem be a 14-et, mikor elvesztettem a szüzességemet és nagyon szerelmes voltam, nagyon nagylánynak hittem magamat. Azóta 30 is elmúltam, tanul az ember a hibáiból, senki sem tökéletes.

Én nem mondanám el a szüleimnek, elkönyvelném úgy, hogy ebből is tanultam és többet nem leszek ilyen hülye. Akkor viszont mindenképp beszélj velük, ha véletlenül pozitív lesz a teszt (de szerintem nincs semmi baj).

2012. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
49%
ki kéne irni szerte az orszàgban nagy tàblàkra, hogy igen, az elövàladéktol is lehetsz terhes!! Amugy 13 évesen nem tudom, hova ke.félgetsz, nem igazàn sajnàllak, kis takony létedre dugsz, ugy hogy még gumit se huztok...na meg az is ciki, hogy pont törökkel kezdtél, azok ilyen férgek, de ezt most megtanultad.
2012. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

Több meg alázásra és bántásra nincs nagyon szükségem..el tudod képzelni mennyire rossz lehet ez most nekem..esz az ideg:/

Nem tudom más tünet nincs..

2012. szept. 18. 18:31
 59/73 anonim ***** válasza:
nàlam semmi tünet nem volt, csak az hogy nöttek a melleim, se hànyinger, semmi...!! Most vagyok a 16. hétben, eddig 2x lettem rosszul! Nem szàzalék hogy terhes vagy! Pontosan mikor csinàltàtok? mert a teszt csak 2 hét utàn ad eredményt! Én 6 hetes terhesen eszméltem hogy mi a helyzet!
2012. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
5 napja volt a dolog.. De a tabletta miatt nem lehet??
2012. szept. 18. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!