Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon megijedtem, lehetek...

Nagyon megijedtem, lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a barátom 22 betette nekem 1 picit a farkát. De épp csak a felső részét, alig tette be, és közbe egy nagyon kicsit véreztem. Lehetek terhes? Próbált megnyugtatni hogy dehogyis, ahoz elkellett volna élveznie, meg mélyebbre kellett volna betennie. Ki is nevetett. Létszíves normális válaszokat írjatok! Így is nehéz bevallani hogy ő az első barátom. Kicsit megijedtem..:(
2012. szept. 20. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rinyálni kell, hanem gumit húzni.
2012. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

ahhoz képest, hogy 18 éves vagy elég tudatlan vagy...na mindegy

ha betette akkor igen lehetsz terhes és nincs igaza abban a barátodnak, hogy csak akkor lehetsz terhes, ha ő elmegy benned, mert az előváladék is tartalmaz spermiumot

2012. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes...
2012. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes, bár elég kicsi az esélye. Ha nem jön meg időben a menzeszed, akkor csinálj meg egy terhességi tesztet. De valószínűleg minden oké lesz.

Csak azért ilyet ne nagyon játsszatok, mert lehet, hogy egyszer, kétszer, tízszer megúszod, de ha tizenegyedszerre teherbe esel, akkor ott állsz, ahol a part szakad. Ne engedd, hogy gumi nélkül betegye, egy kis időre sem.

2012. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

először is: a barátod nagyon okos lehet :) ... [full irónia!] másodszor nagyon a barátod lehet ha ennyivel le rendezi és kinevet XD úristen komolyan már..

elméleti szinten lehetsz terhes majd elválik ha nagyon parázol akkor 1-2 hét múlva csinálj pár tesztet aztán jól van.

2012. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek f@sz kerül a pin@jába az lehet terhes. A kérdés, hogy mekkora az esélye. Nem sok...
2012. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Igen lehetsz.

Ameddig a légyszívest t -vel írod, addig miért vársz komoly válaszokat?

2012. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehetek én a második? :)

Komolyan: Mindegy, hogy kicsit tette be vagy nagyon, és mindegy, hogy elment-e vagy nem, igazi barom lehet a pasid!

Valószínű, hogy nem lettél most (!) állapotos, de legközelebb húzd rá neki a gumit, vagy nem teheti be és kész! Gyerekek ez ilyen kib@szott egyszerű!

A mostani dolog után pedig pár nappal csinálj legalább egy tesztet, hogy megnyugodj.

2012. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyi rá az esély, mint egy mókusnak meglovagolni egy hullócsillagot. Ha egy focicsapat menne végig rajtad egyszerre, akkor sem biztos, hogy terhes lennél. Nem, hogy ennyitől.
2012. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de azert vegyel egy tesztet.
2012. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!