Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom eldönteni hogy mi...

Nem tudom eldönteni hogy mi lehetett velünk? Szerintetek? Nem tudom ezt eldönteni! ---> kérdés lent

Figyelt kérdés
Segítsetek! A barátomnál voltunk. Nem vagyok egy nyugodt csendes lány. Sose voltam. Most először voltunk kettesben a szobájában meg úgy egyáltalán. Incselkedtem, játszodtam. Aztán úgy már ő is teljesen részt vett benne. Csókolóztunk úgy mint még soha. Fölém került teljesen már rajtam volt és egyre hevesebbek lettünk. Èreztem, hogy a férfiassága dudorodik és hogy egyre jobban vágyom rá hogy el se engedjen. Összegabajodtunk és nem akartuk abbahagyni. a nyakamtól ruhán keresztül haladt lejjebb. Első fiú aki ilyet váltott ki belőlem de valahogy úgy éreztem, hogy én leakarok vele feküdni. De féltem is kicsit. Segítsetek ő akarta szerintetek? vagy ez mi lehetett?

2012. szept. 22. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne ijedj meg valószínű csak kartiklás vagy ez nem olyan dolog manapság.Lényeg hogy hideg vízbe mártózz meg mindenapp.HA fázol reszketsz az segít.Mindenap jó hideg vízbe.ÉS ne öltözz fel ácsorogj még nem száradsz meg.
2012. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megkívántátok egymást.

Ezt, amit éreztél, úgy hívják, hogy szexuális vágy. Természetes dolog. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy most rögtön feküdjetek le.

Hány évesek vagytok?

2012. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem mind a ketten bárányhimlősek vagytok. és terhesek.


amúgy felizgultatok:D legközelebb gumi legyen a közelben:D

2012. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fake
2012. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én 17 leszek ő meg 21 éves...

köszönöm szépen :)

2012. szept. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!