Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és a barátom...

15 éves vagyok és a barátom 19. A szüzességemet oda adhatom a barátomnak?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja járunk és felmerült az hogy lefekszünk. és voltak is próbálkozások de nem történt meg. és el se tudom dönteni h ilyen idősen és egyébként is megtörténjen e?
2008. máj. 16. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy magadban biztos, akkor inkább ne feküdj le vele, mert meg fogod bánni. Majd ha ki tudod jelenteni, hogy "x éves vagyok, elég érettnek tartom magam ahhoz, hogy lefeküdjek a barátommal, akiben teljesen megbízom és tudom, hogy jó lesz vele", akkor kész leszel rá. Szerintem még az igaz szex helyett pettingeljetek, kényesztességet egymást, az is nagyon jó.
2008. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen, kedves kerdest feltevo...az elottem szolonek minden szava nagyon igaz.

Ne hagyd magad ravenni olyasmire amit kesobb megbannal. Meg nagyon fiatal vagy. Szuznek lenni pedig egeszen addig amig ugy erzed eljott az ideje, hogy megszabadulj tole NEM CIKI!!!!

Szoval csak okosan!

2008. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Annyi ilyen kérdés volt, olvasgass vissza... most is volt egy nemrég előtted.
2008. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

Jah.. és 3 ho után? :S Kérj tőle ganarciát :)

De komolyan, 3 hónap után ez .. szerintem korai. Várj vele, bízz meg benne teljesen. És érezd belül, hogy készen állsz, és ő az, aki elég gyengéd, széppé teszi az egészet, és imád, és te is imádod.. nem maradsz le erről a vonatról, és fiatal vagy még!

2008. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a három hónap elég. Nem az a baj. Nem is a korod. Hanem, hogy szerintem még nem vagy benne biztos. Ha megkérdezed, akkor nem vagy biztos benne, így azt mondom, még ne tedd meg.
2008. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
82%
Szerintem ne add oda neki hiszen nem vagy benne biztos. 3hónap az egy kicsit kevés-előbb ismerjétek meg egymást!!! ne hamarkodd el a dolgot mert aztán megbánod!!! Csak ha már teljesen biztos vagy magadban és teljesen megbízol a barátodban akkor veszítsd el a szüzességedet!!!!! Addig is a pettinget ajánlom nektek az is nagyon jó és ezáltal megismeritek a másik igényeit!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó a barátom:D én 16 vagyok lány és még dettó szűz mi kb két hónapja vagyunk együtt de az az igazság, hogy három hónap az kevés ehhez pláne 15 évesen szerintem ha ennyire akarod, lehetne az, hogy féléves évfordulóra na az már igazán szép lenne:Dpersze te döntésed..de az az igazság, hogy kár elhamarkodni mert még bőven ráérsz
2008. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha felmerülnek benned ilyen kérdések, akkor szerintem még nem kéne megtenned. 3 hónap pedig nagyon kevés idő. annyi idő alatt semmiben nem lehetsz biztos a pároddal kapcsolatban szerintem. 15 évesen egyébként szerintem még viszonylag korai. vagy ha szeretnéd, akkor inkább tényleg fél év után. az felér egy félévi ajándékkal. én most 7.én lettem 16, jövőhét kedden leszek együtt fél éve a barátommal (20.án). én úgy érzem, meg szeretném vele tenni, de addig még eldől. meg mi azért már nem 3 hónapja vagyunk együtt.
2008. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15 évesen és 3 hónap után még nem kellene...de te tudod.
2008. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítségét!:)
2008. máj. 17. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!