Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki egyszer lúzer a lányok...

Aki egyszer lúzer a lányok szemében örökre az marad?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 21:13
 1/9 Rainbowinthedark ***** válasza:
Ha tanulsz és olyan állásod lesz akkor nem...
2012. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem nézel ki jobban, és nincs több pénzed, addig igen.
2012. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sajat tapasztalat :D
2012. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Az vagy aki lenni szeretnél! Sose hidd el azt mikor más azt mondja neked, hogy nem sikerülhet!
2012. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Állj be és húzz le tíz évet az idegenlégióban, mire visszajössz, garantáltan senki nem fog lúzernek nézni, se nő, se férfi.
2012. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 7.-8. osztályban,gyenge voltam,kövér,félős.Mindenki cikizett.Ekkor kezdtem el gyúrni,küzdősportolni.Ma már senki se mer cikizni,tekintélyem van,és a csajok is más szemmel néznek:D DE NEM SZABAD FELADNI! 16/F
2012. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden lány egyforma!Attól még,mert az egyik-másik negatívan reagált irányodban,nem fog a többi is úgy nézni rád.Senkinek sincs ráírva a homlokára hogy lúzer.Mit is értünk ez alatt?A szónak is alig van jelentése...butaság hogy lúzer lennél.Mindenki hibázik,tesz olyanokat,amiket aztán megbán,sokakat piszkálnak valami miatt,hogy mások aztán jobb színben tűnjenek föl,de SENKI NEM MONDHATJA AZT HOGY MINDENKI SZEMÉBEN LÚZER LENNÉL!

Ha a külső tulajdonságaid miatt félénk vagy,változtass azon,amin tudsz és szeretnél,ha a belsőkkel van gondod,hát azokon is másíthatsz.Csak egy jó tanácsom van:

Kezdj új életet,amiben nem érzed "lúzernek" magadat,és viselkedj másként.Légy nyílt,illetve UDVARIAS,ne légy bunkó,lehessen veled beszélni,és szerezz be egy jó adag önbizalmat,sportolj és máris megújulva,felfrissülve fogod magadat érezni.Amin most mész át,az nem lesz mindig így.Egyszer majd igazán boldog leszel.Hidd el.Én is így voltam.

Ha tartalmasan nem bírod elképzelni hogy milyen új bőrben,teli önbizalommal,akkor először legalább 1 napra próbáld ki.Mit veszíthetsz?Kezdd úgy a napot hogy te ma egy igazi macsó leszel,akiért mindenki odavan.Szegd fel az álladat,légy bátor,tudd hogy senki nem gázolhat át rajtad többé.

Most ha hiszed,ha nem,az határozza meg a kisugárzásodat,ezáltal a rólad kialakított emberek/lányok véleményét,ahogyan belülről érzed magad.Férfiból vagy,érezd is úgy magad! Sok sikert!és ne csüggedj.Semmi rossz nincs rád írva. 17/L

2012. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke ***** válasza:

Én se hittem, de utolsókból lesznek az elsők:)


A legjobb lúzerként kezdeni, mert értékelni tudod ami jut. Mások nyerőként kezdenek és folyton keveslik az élet szép dolgait. Beláthatod, melyik a boldogabb ember:)


Fontos sokat tanulni, figyelni a világot. Értelmezni, a dolgokat rendszerbe állítani az agyacskádban. Majd ha a dolgokat kellően ismered, idővel előre tudod őket jelezni. Aki előbbre lát másoknál, az fog nyerni:)))

2012. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6/8->Van ilyen ismerősöm kb. mára istennek hiszi magát. Ez van... Mindig van egy jobb...
2013. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!