Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A méhnyakrák elleni oltás...

A méhnyakrák elleni oltás tényleg csak akkor hatásos, ha a lány szűz?

Figyelt kérdés
mert be akarnak oltani a szüleim, és nemrég veaztettem el a szüzességemet. hallottam olyat, ha már nem vagyok szűz, nem ér semmit az oltás
2012. okt. 7. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

00:40-es vagyok. Úgy látom félre értettek. Én sem lebeszélni sem rábeszélni nem akarok senkit! Csak személy szerint feleslegesnek tartom. Mert csak 4 variáns ellen véd. Csak ön becsapás! Két a méhnyakrákot okozó ellen és két enyhe lefolyású ellen véd. És a többi? Ha azokat kapod meg, akkor mi van?

Nem szabad elhanyagolni a rendszeres szűrést. Nem kell gyakran cserélgetni a partnereket. Illetve meg kell válogatni a partnereket. Ha egy partin mindenkivel lefekszik egy lány aki csak szembe jön, akkor ne csodálkozzon ha a doki közli a pozitív eredményt vele!

A partnernek is be kell tartani, hogy nem csalja fűvel fával a lányt. Mert a férfi fertőzi meg a lányt! A férfi csak hordozza és nem betegszik meg, ezért neki fel sem tűnik, hogy valami baj van. Neki legfeljebb apró kis szemölcsök jelennek meg a makk peremén.

2012. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: Csak épp a méhnyakrákok 72%-át az a két típus okozza, ami ellen az oltás véd!

Attól még kell szűrésre járni, de legalább csökkenthető a kockázat.

Egyébként meg ami férfiaknál szemölcsöket okoz az nőknél sem okoz méhnyakrákot. Ami a nőknél méhnyakrákot okoz, az a férfiaknál jó eséllyel semmit (de egyébként okozhat laphámrákot náluk is, csak az ritka)

2012. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen csökkenti! De nem szünteti meg!! És ez itt a baj!

Ha kapsz egy védőoltást akkor az aszt jelenti, hogy az ellen a betegség ellen védett vagy. De ez itt nem áll fen.

2012. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Becsapja azt aki beadatja magának, elhiteti vele, hogy védett. Közben csak részben. És aki elhiszi nem fog szűrésre járni, bátrabban vált partnert és már jön is a baj!
2012. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy a 72% ellen véd, de gondolj bele! 28%-os hibahatár???? Elképesztően magas!

Anyaghibás gumióvszer miatt is rengetegen esnek teherbe, pedig annak a hatékonysága 95% felett van! Ehhez képest a 28%-os hibalehetőség gyakorlatilag olyan, mint ha nem is lenne védettség...

2012. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az nem hibalehetőség bakker, hanem egy köztudott dolog. Aki akkora hülye, hogy azért nem jár szűrésre, mert beadatta az oltást, az magára vessen. Az orvos ugyanis elmondja, hogy ettől még nem 100%-ban védett.

De ha neked semmit nem jelent az, hogy 72%-kal csökkented az esélyét annak, hogy méhnyakrákos leszel, akkor elég érdekesen gondolkodsz....

2012. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A méhnyakrákból amúgy is simán meg lehet gyógyulni minden cucc nélkül... nem értem de ha nektek ez kell, mérgezzétek magatokat :))
2012. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A méhnyakrákot lehet gyógyítani, ha időben észreveszik, ez tény. De kiirtani meg nem lehet.

És a szemölcsös verzió sem éppen guszta. Nézz szét az oldalon, hányan szenvednek a kis karfioloktól...nem örülnék, ha ilyenek nőnének a nemi szervemre.

Az oltástól meg mi bajod lenne? Semmi. Gyerekkorodban kaptál párat, még sincs tőle semmi bajod.

Egyébként nem vagyok beoltva, mert nincs most felesleges 90 ezrem rá.

2012. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"A D-vitamin megfelelő (azaz nem a hivatalosan ajánlott) dózisban való szedése tehát az oltásnál minimum negyvenszer nagyobb védelmet nyújt."


Normális D-vitamin mennyiség az 5000NE /nap.


amúgy itt is leírja hogy egyáltalán nem véd semmit: [link]

felmérésekkel is igazolták, olvassátok el :)

2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!