Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek még olyan minden...

Léteznek még olyan minden értelembe NORMÁLIS pasik? . Akik. (egy pici szöveg még lent)

Figyelt kérdés

...ha egy 16 éves, még SZŰZ lánnyal (aki agyban is és testben + kisugárzásban is rendben van) jönnek össze, akkor nem azért jönnek össze a csajjal, hogy "CSUPÁN" egy jót DUGJANAK (tehát nem több egy éjszakánál plusz az egész kapcsolat ideje kb.3 hónap, amíg a csajt befűzik)?

Csajok! Tapasztalatok? Vélemények?

Ugyanez a PASIKra is vonatkozna!


2009. aug. 7. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen léteznek, itt az élő példa!
2009. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Vannak olyanok akik nem "CSUPÁN" egy jó dugásra vágynak. Én is szeretnék egy rendes kapcsolatot.

15/F

2009. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Vannak, de a buta nők nem veszik őket észre.
2009. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Perxe h leteznek. En sem a dugasra bukom egeszeN.
2009. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének... 20/F
2009. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

mostjó páran megnyugtattatok egy picit, köszi :)

..."akkor valószínüleg a volt barátom, csak egy fiú volt a 'de jó érzés lenne meghúzni' kategóriából? " :(

2009. aug. 7. 21:51
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne a pasit hibáztasd, hogy rosszul választasz:) Legközelebb ne a nagyonmenő iskolakirálya izompóló és kocsi mert az jár embert célozd meg, és akkor biztosan egy normális srácot fogsz találni. Van az a réteg akire buknak a nők és van az akikre igazából vágynak.
2009. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, az "én időmben" még voltak, és azért annyira nem vagyok öreg :)


16 évesen egy 22 éves sráccal jártam, akivel fél év után vége lett ugyan, de tudom mai napig, hogy nagyon-nagyon szeretett, meg is tett értem mindent, és esze ágában sem volt egy ilyen fiatalka lánynak elvenni aszüzességét pár hónap után... persze az idők változnak, ma már nem hiszem, hogy akad olyan pasi, aki ehhez fiatalnak tartana téged, de az még nem jelenti, hogy csak le akar fektetni.


És ha megtalálod észre fogod venni....


25/L

2009. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek! Az eddigi válaszok alapján már hatan vagyunk. :)
2009. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

néptáncos volt :( (számomra a legideálisabb volt, legalább is amíg nem szakítottunk)

nagyon fáj, hogy szakítottunk

egy kis rövidke gondolat: én nem akartam MÉG lefeküdni vele, ő ezért megcsalt, és most majd meghalok a fájdalomtól, mert nagyon szeretem, de ő ezt szerintem már nem érzi, de talán így a jó :(

2009. aug. 7. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!