Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az "azért sem fáj" szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az "azért sem fáj" szöveg?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mi ez a szöveg "azért sem fáj, ne lásson sírni" stb...

Volt régebben olyan szitum, hogy megtudtam, hogy megcsal a barátom és sírva hívtam fel. Mindenki nem szabad, buta vagy...


Nem értem, miért nem szabad a másik félnek látnia hogy nekem fáj és hiába vége én szeretem.


2011. okt. 14. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hat.. en csak annyit csinaltam volna, h irok 1 sms-t h csá.. onnantol kezdve nem tudom h van-e mirol beszelnunk.. :S
2011. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

bükszeség, semmi más.

ne lásson sírni, azaz le lássa, hogy fáj.

ha ígyis-úgyis vége, és becsapott, és nem érdekelte, hogy átb*szott és megcsalt, ne higyje (illetve lássa és érezze) azt, hogy te mennyire szenvedsz nélküle, mégha így is van

persze, ha látja abból sincs semmi gond, valószínű nem fog változni tőle semmi, ezt te döntöd el :)

2011. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is gondolkodtam már ilyesmin, nem pont ezen témában. De...


Szerintem az emberek valamiért nem fogadják el, hogy vannak érzelmeink, valamiért elzárkóznak attól, hogy kimutassák azokat, talán mert sebezhetőnek érzik magukat.Inkább ott sírnak, ahol senki sem látja..

Én sem értem, mért kell azt mutatni mindenki felé, hogy akkora az érzelmi fejlettségünk, mint egy kerítésé. Magyarországon például abszolút nincs divatja az ölelésnek barátok között, míg Amerikában mindenki ölelgeti a másikat.(na jó, nem mindenkit).

A kérdésre válaszolva, én is felhívtam volna, hogy mennyire megbántott, de ami ugye nem megy....azt nem kell erőltetni.

2011. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mus musculus ***** válasza:

'Magyarországon például abszolút nincs divatja az ölelésnek'

Nem tudom, hol élsz te, itt Pest megyében mindenki ölelkezik és puszilkodik folyton-folyvást. Egyébként a titok nyitja egyszerű, már kifejtették előttem, hogy egyszerűen csak arról van szó, hogy senki sem szeretné gyengének mutatni magát azelőtt, aki átk*rta az agyát. Tudod mikor adnám meg neki ezt az örömöt...

2011. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a méltóságod maradjon meg...
2011. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
a méltóságodat meg kell őrízni, minden körülmények között, azért.
2011. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Méltóság? Hogy jön a méltóság ahhoz, hogy én tényleg szerettem és fájt amit csinált. (Bármilyen szitura igaz nem kell feltétlen a megcsalás)
2011. okt. 16. 13:25
 8/8 napietus ***** válasza:

úgy, hogy egy ember előtt addig van becsületed, amíg nem lát összetörni (kivéve nyomós ok, pl. haláleset, teljes csőd stb.).


egyrészt. másrészt ez egy olyan dolog, hogy a tartás, méltóság vagy büszkeség, mind1, hogy hívjuk, jégre vihet, de sárba soha. ne alázd meg magad, ne hozd magad megalázó helyzetbe soha.

2011. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!