Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "ne haragudj, de nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "ne haragudj, de nem vagy az esetem" szöveg mennyire sértő? Vagy ezt inkább ne mondjam? 23/N

Figyelt kérdés

Nemrég írt egy fiú nekem (az egyik ismerősöm haverja) az egyik közösségi oldalon, és elkezdtük levelezni. Nagyon szimpatikus, de a képe alapján annyira nem tetszik (azért nem is olyan rossz, csak már 1-2 éves a kép, nem tudom, hogy néz ki most). Hamarosan találkozni fogunk, és nem tudom, h. mit mondjak neki a randi végén, ha esetleg megkérdezi, h. szeretnék-e vele még találkozni? Persze az is benne van a pakliban, h. tetszeni fog, tehát nem úgy indulok neki a dolognak, h. tuti nem jó a pasi. Megbántani sem akarom, de nem tudom, h. mit mondhatnék.

(legfőképpen 20 év feletti fiúk/férfiak válaszát várom, de korombeli lányok is írhatnak)


2011. okt. 10. 08:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Legjobb ha őszinte vagy vele. Mondjuk el se kéne menned sztem, mert ha külsőre nem tetszik, akkor úgyse lesz belőle semmi.
2011. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ja, persze ha nem mész el, akkor ezt közöld vele előre, és mondd neki azt is, h miért!
2011. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor onnan tudod. :)

Ha nem, akkor meg simán jöhet ez a szöveg, inkább legyél vele őszinte, mint hogy hiú ábrándokkal kecsegtesd, aztán meg jön majd a pofára esés... Ez így korrekt, hiszen adsz egy esélyt a dolognak, viszont ha nem jön a szikra, akkor azt nem lehet erőltetni...

22/L

2011. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De nagyon szimpatikus, és ha már egy ideje levelezek vele, gondoltam, megérdemli, h. találkozzunk. Meg mivel régi kép, nem tudom, h. hogyan nézhet ki, még az is lehet, h. tetszik. Volt már úgy, h. vkit élőben láttam, nagyon jól nézett ki, aztán utólag láttam róla fotót, és volt 1-2 rosszul sikerült képe.
2011. okt. 10. 08:35
 5/32 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, csak nem akarom megbántani, és nem tudtam, h. ez mennyire "gáz" szöveg.
2011. okt. 10. 08:36
 6/32 anonim ***** válasza:
37%
Akkor legalább tisztázd le vele előre, h csak baráti alapon találkozol vele!
2011. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Kell az őszínteség, de ennyire azért ne. A bunkó is őszinte mikor megmondja. Mond el neki kedvesebben, hogy nem akarsz kapcsolatot.
2011. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a fotó dolog...tényleg van ilyen! Nekem is van egy pasi, aki tetszik, viszont a neten amilyen képek ki vannak téve róla, hát egyszerűen borzalmasak! :O Mintha nem is ő lenne, vagy én nem tudom... Élőben viszont nagyon jól néz ki! :)
2011. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
08:45-nek: Oké, értem, van vmi ötleted, h. mit mondjak? Mi az, ami nem esik annyira rosszul egy fiúnak?
2011. okt. 10. 08:50
 10/32 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem értettem, hogy mi a francokért és a büdös szalonnáért vagytok ti nők ilyen válogatósak? Az nem elég, hogy mi keressük a pénzt, mi teszünk meg mindent, ti meg semmit. Jóval többen vannak magyarországon a nők mint a férfiak, pl sokkal több lány jár fősulira mint fiúk, és még ráadásul abból a kevésből is válogatnak. Nem tom hány rokkant ember van, szellemileg sérült, látás vagy halláskárosult stb akiknek nem valószínű, hogy valaha is lesz párjuk. Ők több 10 vagy 100 ezren vannak. DE ez sem elég ha az ember egészséges, még abból is szűrni kell. Nekem nincsenek olyan nagy igényeim megelégszem azzal ha a lány alacsonyabb mint én, nem tiszta pattanás ar arca és kevesebb mint 70 kilós. A nők meg 100 pasiból is csak 2-3 at édesgetnek magukhoz, aki a leggazdagabb legmenőbb stb., holott rájuk fejenként jut 3. Már ha rögtön azzal kezded, hogy nem jön be stb, akkor hogy várod ela fiúktól, hogy tiszteljenek? Nagyon buták vagytok ti nők, örüljetek ha jut nektek egy férfi is. 30 on túl meg a nők fele szingli és nyavalyog, hogy mért volt olyan tulok, hogy nem engedett magához közel egy-egy nem túl szuper kinézetű de intelligens férfit, aki most eltartaná őt meg stb. Nagyon de nagyon buták vagytok. Annyi az eszetek mint amennyit Isten adott nektek, vagyis kb olyan okosak vagytok mint egy oldalborda(Ádám oldalbordája).
2011. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!