Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem érek rá, nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem érek rá, nagyon sok dolgom szöveg mindig rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány. Hétvégén ismerkedtem meg vele egy buliban. Igazából csak táncoltunk úgy fél órát, meg beszélgettünk közben.

Megadta a telefonszámát, még ő maga írta bele a telefonomba. Másnap felhívtam, beszélgettünk, aztán facebookon is picit.

A lényeg, hogy a végén mondtam neki, jó lenne ha személyesen is találkoznánk, nem akartam sokáig húzni a dolgot. Aztán írta, hogy jaj, most nem éppen jó alkalom, nagyon sok a dolga, stb.

Mondjuk ez részben igaz is, mert Pesten dolgozik, de innen 30 km-re lakik, meg sok egyetemi ügye is van.

Viszont úgy gondolom, ha akarna valamit, akkor valahogyan csak szakítana rám időt, nem? Legalább max hagyja, hogy munkából elkísérjem az állomásig, vagy valami.

Vagy tovább kellett volna fűzni még, és nem egyből randira hívni?

Csak picit fura az egész, mert a szórakozóhelyen is úgy mentem oda hozzá, hogy előtte állandóan engem bámult, aztán így eléggé feltűnő volt. Szóval ebből gondolnám, hogy azért bejövök neki, vagy valami. :)


2011. okt. 11. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az a sztori ami azzal kezdődik, hogy "nem érek rá, nagyon sok dolgom szöveg mindig rosszat jelent?"

és azzal folytatódik, hogy van egy lány az mindig rosszat jelent!

2011. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak sok dolga van. Egyetem plusz meló. Próbáld ki.
2011. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A nem érek rá, nagyon sok dolgom van, valószínűleg nem kamuzik a csaj, de ha tetszenél neki, hidd el valahogy megoldaná. Mondjuk így is lehet, hogy tényleg elakarna menni valahová, csak nincs ideje. Ha feldobsz három időpontot neki, és egyik se jó neki, akkor semmi esélyed nincs nála(abban a pillanatban, biztosan).
2011. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdezz rá még egyszer, hogy találkozna-e veled hétvégén. Mert csak szán magára egy kis időt, hogy pihenjen. Ha téged ebbe nem tud beilleszteni, akkor kár erőlködni! Elvégre hogy járna veled, ha annyira elfoglalt, hogy nincs hetente pár órája??? És hogy nem őrül meg az az egyén, aki annyira be van táblázva, hogy nincs magára pár órája? Aki ilyet mond, az linkel, ez tuti.


Ha abban a pillanatban nem akart veled találkozni, az oké, de ha egy hét múlva se, akkor felejtsd el...

2011. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hallod ember, ne kúrd el! Sínen vagy. Sok a dolga? Nem baj, akkor kísérd el az állomásig. Lgközelebb is kísérd el és kínáld meg valamivel (ital, csoki). Tényleg sok dolga lehet, de ez nem jelenti azt hogy zavarnád.


Ilyenkor kell ott lenni vele és foglalkozni, amikor sok a dolga és tudja, ohgy az energiája nagyrészét a munkára kel fordítanija. Most te vagy a szabadabb, neked kell hajrázni (meg te vagy a férfi).

2011. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Odáig olvastam h van egy lány. Igen, ez egyenlő azzal, h soha a büdös életben nem akar tőled semmit.
2011. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ő maga írta bele a számát a telefonodba, akkor miért akarna lerázni? Azt már a legelején láttad volna, mert tuti nem táncolt volna veled semeddig... Lehet dolga, igen, egyetem, meló, és lehet, hogy a szüleihez is el kell mennie, ha nem otthon lakik. Egy randi pedig legyen már randi, az ég szerelmére! Ha van időtök egymásra, akkor menjetek el valamerre, ne csak kísérgesd, mert az egyenlő a nullával. Ha le akar rázni, észre fogod venni... Lasabban reagál, mindig dolga akad, aztán egy idő után nem is beszélgettek.
2011. okt. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy tényleg kevés lehet hétközben az ideje, viszont ha a hétvégén tud bulizni menni, akkor veled is tud találkozni, ha arra is nemet mond, akkor valszeg meggondolta magát és mégsem akar semmit, de a leírtak alapján kb kizártnak tartom. :)


27/n

2011. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Koma, az semmit sem jelent ha bejössz neki, én is bejövök nagyon sok lánynak, meg nekem is bejön nagyon sok lány, mégsem lesz a legtöbből kapcsolat. Ha be is jössz neki, de a dumád nem tetszik, akkor továbblép. Abból meg ne szűrjél le semmit ha nagyon néz téged egy lány. Voltam már én is úgy, hogy majd felfalt a szemével odamentem és elhajtott. Megint más rám sem bagózott, de odamentem és összejött a dolog.
2011. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többiek válaszát, szóval lehet már írták, de ha magamból kéne kiindulnom, nem mondanám, hogy feltétlenül rossz ez, én is képes vagyok átcsapni meló meg tanulásmániásba, ha nagyon küzdök a sikerért, és akkor arra nincs időm néha, hogy aludjak, és semmi más nem érdekel ilyenkor.

De ez max tart 1-2 hétig, mert hosszabb távon bezombulnék tőle, és utána mindig én ajánlom fel azoknak, akik kerestek, hogy fussunk össze. Szóval várj egy picit, hátha tényleg sok a dolga, de ha később is leráz ezzel a szöveggel, akkor valszeg mégse érdekled annyira. Ezesetben se keseregj, legalább megpróbáltad, és tökös voltál, mert oda mertél menni hozzá ismerkedni.:)

20L

2011. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!