Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most tényleg ennyire gáz,...

Most tényleg ennyire gáz, hogy én 20 évesen még szűz vagyok? Esküszöm, nem értem: hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Koliban élek, és most hallottam, hogy egy gyerek panaszkodott egy kocsmában, hogy ő még szűz, és valahogy még aznap este elvesztette egy csajjal.


Most én ennyire marhára gáz vagyok? Sajnos nem ragadnak rám a csajok, nem születtem se izomállatnak, se Casanovának. Nem nagyon járogattam el, valahogy nem tanultam soha bele. Most akkor mi van? Leprás vagyok?


Egyébként k*rvára idegesít. Utálom, amikor elmegyek egy információs pult előtt, ami tele van ingyen elvihető kotonokkal és rá van írva, hogy "óvatosan játsszatok!:)". Aha. Mintha a a dugás annyira marhára mindennapos lenne mindenkinek az életében. Nem értik meg, hogy van, akinek ez szenvedés? Komolyan, hogy csinálja mindenki, hogy már 18 éves kora előtt elveszti? Csak nekem nem volt még részem ilyen leszopós-seggberakós-füves-ájulásos-reggel emlékezetkieséssel ébredéses-orgiás gyönyörökben?


2012. okt. 26. 20:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%
Én is szűz vagyok. Aki ezért leprásnak néz, (az zavar, de) kiröhögöm. 21/F
2012. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Nem gáz hogy még szűz vagy.
2012. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
48%

Nem gáz!

Nem akarnál, már nem lennél az!

2012. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
61%
én 33 évesen vízöntő vagyok....
2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz... nincs a fejedre írva
2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
30%

mondjuk ha csajoznál akkor nem lennél az

ahelyett hogy itt marhaságokat kérdezel inkább ismerkednél ha téged ennyire bánt hogy szűz vagy

vagy menjél el egy krvához aztán kész meg van oldva

2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is szűz vagyok, és 3 hónap múlva leszek 20.. Van akinek könnyen megy, nekünk nem xD. 19/F
2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
45%
Tiszta gáz vagy :D Most azért hordod el mások szexuális életét mert ők 18 év alatt elvesztették, te meg 20 évesen vergődsz? :D Meg elmondod az óvszer automatákat? Tudod, az arra van, h ha esetleg az üzlet zárva van és a párok éppen megkívánják egymást, akkor is tudjanak szerezni gumit, h ne legyen belőle 3. személy, nem csak arra ha gondolnak egyet h "d*gni akarok" :D Ha ennyire elítéled ezt, akkor nem is foglak sajnálni ha az 1. aktusod után felcsinálsz egy csajt.
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
"Csak nekem nem volt még részem ilyen leszopós-seggberakós-füves-ájulásos-reggel emlékezetkieséssel ébredéses-orgiás gyönyörökben?" Ebből én is kimaradtam.
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Nem. És sokan vannak, akik nem mennek bele mindenféle olyanba, amit nem tartanak jónak. Csak csendesebbek.

Itt a kérdésnél is látszik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!