Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akinek nincs kifejezetten...

Akinek nincs kifejezetten férfias teste, azzal nem feküdnek le a nők?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
48%
Megint te vagy az a hülye??
2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
De, nem ezen múlik. Amúgy meg, mi az, hogy férfias?
2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ronda férfi, csak kevés zseton.
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Számít az is, de az arc és a magasság jobban.
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Férfias alatt azt értem, hogy aki átlagosan husis, mackós, vagy izmosabb. Én ugyan magas vagyok, de az átlagnál vékonyabb, és nem vagyok a nők által közkedvelt, mert valami oknál fogva nem igazán keresik a társaságomat. Az összes olyan ismerősöm, aki termetesebb, mind sikeresebb is a nőknél.
2012. nov. 1. 19:09
 6/26 A kérdező kommentje:
Persze, mindegyik ismerős bíztat, hogy kellően jól nézek ki, ne adjam fel, és csajozzak, de talán nem hiába vagyok huszonéves fejjel egy szűz kis senki, aki életében nem volt nőközelben.
2012. nov. 1. 19:11
 7/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, a lányok a testalkatban nem olyan válogatósak, és jobban kijön, hogy valaki az izmosat, valaki a vékonyat szereti. De ha előnytelen az arcszerkezeted, és még alacsony is vagy hozzá, akkor körülbelül nincs az a csaj, akit szexuálisan érdekelnél. (Vagy nagyon minimális.)
2012. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Az arcomról nem is tudom, mit gondoljak. Ismerősök nem egyszer felhozták anélkül, hogy kérdeztem volna őket, hogy jóképű vagyok, de a nők sose mondtak rám ilyesmit. Férfiaktól több dícséretet kapok, mint nőktől.
2012. nov. 1. 19:14
 9/26 A kérdező kommentje:
Mintha meg lennék fosztva attól, hogy valaha nővel lehessen viszonyom.
2012. nov. 1. 19:18
 10/26 anonim válasza:
Linkelj képet.
2012. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!