Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keményedtek meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keményedtek meg ennyire a lányok/nők, miért foglalkozik egyre több lány/nő kifejezetten férfias dolgokkal, lányok, miért nem értékelitek a romantikát? Miért lettetek ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy egyre több lányt érdekli a foci,a forma-1,autók,miért?
2010. máj. 1. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mért baj az, ha egy lányt is érdekel a foci vagy a Forma-1? Attól még a romantikus dolgokat is tudják értékelni!
2010. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Jéééééééé! A lányok is emberek??????? Neeeeeeeeee....
2010. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Sőt mondjak valamit, focizni is szeretnek sőőőőőőőt autót vezetni is!!!

Azért mert nők, ezekhez nem érthetnek, nem vonzhatnák őket is az ilyen témák? Attól még lehet valaki nőies és romantikus, mert szereti a focit. Anyukám 50 éves és imádja az F1-et... Ez nemcsak a mai lányokra igaz, régen is fociztak lányok és szerették a férfias témákat csak nem volt ekkora szabadságuk benne, hogy gyakorolják is a valódi érdeklődésüket.

2010. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más, mindenkit más érdekel. Én spec. nem szeretem a focit a forma 1-et, de divatmániás sem vagyok és nem tudok smiktermékekről, meg műkörmökről beszélgetni. Én egy nőies nőnek tartom magam, és romantikus léleknek is. Engem pl. a tánc érdekel a legjobban, de mért baj az ha egy lány szereti a forma1-et? Attól még lehet romantikus is.

20/l

2010. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát van benne valami. :D Nekem ez a fő hobbim: http://www.youtube.com/watch?v=QKf3Vhh0iWY&playnext_from=TL&.. az ilyenen elsírom magam meghatódottságomban, de egy kisbabától hányok xD Ez van, szeretem a kemény kutyákat, fegyvereket, kriminológiát... De ettől függetlenül értékelem a romatikát csak ne legyen túl csöpögős, giccses... De inkább egy olyan pasit értékelek akire fel lehet nézni. És szeretek nőies lenni. Szerintem nincs olyan hogy valami férfi vagy női dolog...

18L

2010. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
hát,úgy könnyebb közelebb kerülni a pasikhoz például. én a focimeccsekre a felhozatal miatt járok. a romantika meg... nekem egyszerűen nem jön be ha egy pasi romantikus. ez van. persze egy egy virág jól esik néha,de a romantikus vacsora gyertyafényben nagyon nem.. olyan erőltetettnek érzem.
2010. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sőt, én meg autóbusz szerelő tanonc vagyok, mert ez volt életem álma! Akkor most ez baj? 19L
2010. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó előtti vagyok. Az eszedbe sem jutott hogy nem keményedtek meg egyszerűen csak 100 éve még nem csinálhattak ilyeneket mert el voltak nyomva? Lehet hogy akkor is akarták csak nem tudták!
2010. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez szörnyű..:D azért, mert tág az érdeklődési körük.:) És a fiúk miért kezdenek el b*zisodni?:S Amikor egy fiú festi a körmét, haját és sminkeli magát hajvasalásról nem is beszélve. Néha azt érzem egyes fiúk többet foglalkoznak a külsejükkel, mint én pedig én is elég sokat szoktam vele.:D Amúgy engem meg az extrém sportok érdekelnek és lány vagyok.:)
2010. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát..azért mert egy lány szereti a focit, a forma 1-et attól még lehet romantikus.Sőőt...talán azért mert a fiúk meg lányosodnak..igaza van az előttem hozzászólóknak..körömfestés,hajvasalás stb.

Amúgy meg megsúgom hogy bokszolok,imádom a forma 1-et és a focit. Ja és szeretek horgászni is ;) Inkább ezeket csinálom mint plázákba járjak.. nem akarok olyan lenni mint a többi lány. Ennyi!


16/L

2010. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!