Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akinek nincs kifejezetten...

Akinek nincs kifejezetten férfias teste, azzal nem feküdnek le a nők?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Csinos? Eddig nem úgy tűnt, hogy a nők szemében az vagyok. :D
2012. nov. 1. 22:40
 22/26 A kérdező kommentje:
Itt most ne egy teljesen elhanyagolt embert érts, aki semennyit nem ad magára és semmit nem sportol, csak egyszerűen valami oknál fogva nem vagyok a nők ideálja.
2012. nov. 1. 22:42
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat a külsődről. Azt tudom, hogy nekem, nő ismerőseimnek a vékony, sportos férfiak, fiúk tetszenek, nem pedig a "husis-mackós". De nyilván más dolgok is számítanak. :) Arc, benső, mennyire tudunk beszélgetni, milyen az első benyomás, stb.
2012. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Szia!

Alacsony, sovány, csúnya nagy orrú gyerek vagyok és én mondom neked felnőttként csak a tini kislányoknál van esélyem így, de ott is rengeteg a válogatós, viszont van olyan 14 éves kiscsaj, aki helyesnek tart fura mód. Pedig én aztán tényleg ritka ronda fiú vagyok pechemre.

2012. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Öreg, ne görcsölj ezen annyit. Ha szebb vagy az ördögnél, lesz nőd. Inkább a társas készségeidben van a hiba. Válassz ki egy csajt, és dumálgass vele mindenféle semleges dologról. Úgy, mintha különösebben nem is akarnál ráhajtani. Csak úgy lazán. Azért 1-1 halvány mosoly nem árt. Körmök, haj, öltözet azért legyen rendben, remélem, a dezodor sem idegen szó. Ha kidumáltátok magatokat, könnyedén váljatok el aznapra, de másnap sündörögj megint mellé, kezdj beszélgetést, figyeld a visszajelzéseit, hogy mosolyog-e rád (félsiker, hurrá!). Olyan csajjal kezdj, aki azért nem túl dögös, így nem fogod feszélyezni magad, hanem jól gyakorolsz. Csak gyereket ne csinálj neki!
2012. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A Baj nem azzal van,hogy a nok nem keresik a tarsasagod,hanem azzal hogy Te nem keresed az oveket.El kell jarni szorakozni es csajozni,akkor majd lesz tapasztalatod hogy mit mondanak a nok ha le akarnak koptatni,de meg lesz az a tapasztalatod is,hogy kik azok a lanyok akiknek Te jossz be.
2015. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!