Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akinek nincs kifejezetten...

Akinek nincs kifejezetten férfias teste, azzal nem feküdnek le a nők?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azt én ugyan publikusan nem fogok.
2012. nov. 1. 19:19
 12/26 anonim válasza:
Biztos búzán nézel ki, azért jössz be jobban a pasiknak.
2012. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Olyanoknak, akik aktívan csajoznak meg barátnőjük is van? :D
2012. nov. 1. 19:26
 14/26 anonim válasza:
Biszexuálisak.
2012. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor már közeledtek is volna felém táncolási szándékkal...
2012. nov. 1. 19:31
 16/26 anonim válasza:
Jól van. :D
2012. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Arra meg inkább jobb nem fogni a dolgot, hogy nem kezdeményezek a nőknél, mert minden ismerősömnél kezdeményeznek, csak nálam nem. Nem azt mondom, hogy levegőnek néznek, sőt, előfordul, hogy páran mosolyognak is rám utcán, de ez egyáltalán nem garancia.
2012. nov. 1. 19:37
 18/26 A kérdező kommentje:
Már elhinni képtelen vagyok, hogy akár egyetlen nő számára a világon létező többmilliárdból vonzó lehetek szexuálisan.
2012. nov. 1. 19:39
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony tetszik, lefeküdni nem is tudnék se kigyúrttal... mackóssal főleg nem.

De azt hiszem, egyik rosszabb, mint a másik. Annyira legyen "izmos", hogy ne legyen kövér/csont és bőr.

2012. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Arra meg inkább jobb nem fogni a dolgot, hogy nem kezdeményezek a nőknél, mert minden ismerősömnél kezdeményeznek, csak nálam nem. Nem azt mondom, hogy levegőnek néznek, sőt, előfordul, hogy páran mosolyognak is rám utcán, de ez egyáltalán nem garancia."


Nem tudom, milyen vidéken élsz te.

Én sosem kezdeményezek nőként, a barátnőim sem.

Errefelé szerencsére még nem ez a divat.


Akármilyen csinos, vékony, helyes vagy, én nem közelednék, ha te nem teszed meg.

2012. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!