Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy nagyon jó barátom,21...

Gergyy kérdése:

Van egy nagyon jó barátom,21 éves múlt, de még mindig szűz, sőt mitöbb még nem is csókolózótt. Mi lehet a baj? Konkrétumok lent

Figyelt kérdés
Igazábol én és a haverjaim már sokat gondolkodunk azon mi lehet a baj vele. Úgy vesszük észre nem keresi a lányok társaságát, akárhova hívjuk folyton kitalál valamit csak hogy ne keljen eljönni velünk bulizni.. Mikor találkozunk vele szinte ugy vesszük észre nem is érdekli őt ez a téma, de valami miatt ugy gondolom hogy ö csak ezt mutatja viszont belül szenved...Lehet aszexuális vagy meleg?? Bár mi nem vesszük észre hogy közeledne felénk.. Gáz mert én 20 vagyok de már a 4. csajt fektettem le, haverom is párat, és erre ittvan a másik spanunk aki életébe mégcsak nem is csokolozott... Szerintetek jo ötlet lenne ha elvinnénk egy drogos buliba ahol könnyen kaphato csajok vannak, vagy esetleg kupleráj??
2012. nov. 5. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

kedves 19-es, a 16-os vagyok. köszönöm szépen a linket, nagyon jól szórakoztam :D főleg a "külföldi nők jobbak" résznél.

nos, az ottani hozzászólók többsége pontosan azt a 10%-ot képviseli, akiket én vállalhatatlannak tartok. erről ennyit. de ez nem jelenti, hogy a normálisaknak ne lenne esélyük.

2013. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Vállalhatatlan?

Miért, szerinted pl. aki LA-be megy dolgozni és beutazza Európát, az olyan hülye ember lenne? A hozzászólások tökéletes helyesírással, teljesen logikus rendben íródtak. Vagyis akik leírták őket, azok sem lehetnek sem buta, sem műveletlen emberek. Az ott leírt dolgok pedig tények.

2013. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

az, hogy valaki LA-be megy dolgozni és körbeutazza Európát, nem érdem.


egyébként igen, aki minden fájdalmát másokra keni, és képtelen szembenézni a saját hibáival, az vállalhatatlan, mert nem fejlődőképes. e mellé jön még a borzasztó mértékű frusztráció és világfájdalom, ami a kommentekből árad. normális érzelmi intelligenciával rendelkező ember 4-5 sikertelen próbálkozás után magába néz, hogy Ő mit csinál rosszul, és nem a körülményeire ken mindent. engem is nagyon sokszor bunkó módon utasítottak vissza a fiúk, de most már tudom, hogy azért, mert külsőre igénytelen, belülről nőietlen voltam, ennek ellenére viszont jó pasikat néztem ki magamnak. a megoldás az volt, hogy változtattam magamon. és láss csodát, azóta nincs gond az ilyennel. de soha eszembe sem jutott, hogy a teljes férfinemet mocskoljam, vagy általánosításokat tegyek.


és hidd el, akik ott dobálják a sz.rt a női nemre, azok igenis rosszul csináltak valamit. mert olyan nem létezik, hogy egy fiú kedves, okos, lovagias, humoros, előzékeny stb. stb. és mégis mindenki kidobja. vagy nem a saját súlycsoportjával kezd (felette vagy alatta, mindegy), vagy túl ideges és félénk (és ez lerí róla), vagy valójában undorodik a nőktől (ez is), vagy igénytelen külsőre (igénytelennek számít pl. a szakad póló), vagy idióta poénokkal próbál ismerkedni, vagy nagyon görcsösen nyomul... stb., stb. lényeg, hogy van oka, csak meg kell találni és túl kell lépni rajta. nem mondom, hogy egyszerű, de nem lehetetlen. egy őszinte baráti kritika sokat segíthet.

2013. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nőként sokkal könnyebb helyzetben vagy. Éppen most soroltál fel kismillió-féle szempontot. Szerinted mindegyiket pontról pontra végig kellene követni? És ha meg is teszi valaki, honnan tudja, hogy mi a baj?

ami a súlycsoportokat illeti, nagyon sok, sőt rengeteg példát látok arra, hogy csúnya jön össze széppel, tehát ez nem mérvadó.

Baráti véleményt nem tudom, kitől lehetne kérni, ugyanis férfiaknál általában mindenki a hasonszőrűvel barátkozik, női véleményekre pedig nem lehet adni. Úgysem mondja meg egyik sem az igazat! "Légy kedves, udvarias, blablabla," közben meg elmegy a nő az első bunkó állattal.

Ez csak egy példa volt. De mondhatnék még rengeteg másikat.

A másik: rengeteg szingli férfi van, aki egyébként teljesen rendben van. nem kellenek, mert unalmas, sablonos, stb... Viszont olyan bunkó fickó nincs, akinek ne lenen mindig nője. Sajnos az én közelemben is van ilyen, valahányszor meglát, még a kocsijából is kiordít, hogy "Mikor b...sztál utoljára?! Mikor láttál utoljára p...nát?! Büszke arra, hogy minden nőjét megcsalta, nem is egy, hanem több nővel egyszerre és teljesen pofátlanul csinálta. mégis visszamentek hozzá.

Nézd, őszintén szólva nekem gyakran van olyan érzésem, hogy itt, a Gyakori-n mintha egy teljesen másik világ létezne. Nagyon sok minden nem úgy történik a valóságban, mint ahogyan itt leírják.

2013. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
"Ami" "lenne"
2013. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Még valami.

Amikor más nőkkel, anyám munkatársaival találkozom és megkérdezik, hogy van-e barátnőm és ha nincs, akkor mióta nincs, akkor rendre leesik az álluk. Elég őszintének tűnik a meglepetésük.

De amikor én próbálok meg lányokhoz közeledni, akkor rendre közömbösséggel találkozom. Kevésbé jó esetben elég durva visszautasításokkal, mert már azt is sértésnek veszik, hogy próbálkozni mertem.

Ez sajnos sokkal gyakoribb jelenség, mint azt sokan gondolnák. Csak éppen a médiában szereplő hírek mögött ez a sötétben marad. Miközben minden azt harsogja, hogy manapság milyen könnyű ismerkedni, a lányok már két szép szóért dobják szét a lábukat, aközben létezik egy teljesen másik világ is. Egy olyan élet, amire már önálló kifejezés is létezik. "Önkéntelen cölibátusnak" hívják.

Egyébként meg nem értelek, mivel saját magadnak mondtál ellent. az első hozzászólásodban még azt írtad, hogy max. a kívül-belül teljesen lepusztult emberek a reménytelenek, a másodikban pedig már egy garmadányi kifinomult kritériumot sorolsz fel. Akkor mi az igazság?

2013. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

akkor rosszul fogalmaztam. a kívül-belül lepusztultak valóban reménytelenek, AMENNYIBEN nem hajlandóak változtatni ezen. a felsorolt dolgok nem a reménytelenség okai, hanem hibák, amiket ki lehet javítani. ha az illető szán rá időt és energiát, akkor orvosolhatóak. az, aki nem hajlandó változtatni és mindig a másikat okolja, az reménytelen eset.


a súlycsoportot nem külsőre, sokkal inkább belsőre értettem. gondolok itt arra, hogy az a fiú, akinek nem jut tovább az agya a focinál és a d.gásnál, ne akarjon egy nála sokkal értelmesebb, érdeklődőbb lánnyal összejönni, mert koppanni fog. de ha egy fiú művelt és érzékeny, akkor meg ne alacsonyítsa le magát egy tucatcsajhoz, aki olyan egyszerű, mint a faék. de lehet ezt szociális szempontból is vizsgálni, pl. egy szürke kisegér csaj ne az alfahímmel kezdjen, vagy az átlagos, észrevehetetlen pasi se a suli/munkahely szépével.


egyébként az én környezetemben pont azt látom, hogy a kedves, rendes fiúknak van először barátnőjük. természetesen a bunkóknak is van, de őszintén, te olyan nővel akarnál összejönni, akit ezek a bunkók felszednek?! mert a legtöbbjük pont ugyanolyan sötét, egyszerű tapló, mint a pasija. csak nőben. és való igaz, hogy nőként könnyebb helyzetben vagyok, ezt elismerem, de attól még a férfiaknak se reménytelen minden.


te hogy szoktál ismerkedni? ha leírnál néhány konkrét esetet, amikor nem jött össze, lehet, hogy kiderülne a baj oka. mert az írásodból ítélve értelmes vagy, lehet, hogy a kommunikációddal van baj.

2013. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!