Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy nagyon jó barátom,21...

Gergyy kérdése:

Van egy nagyon jó barátom,21 éves múlt, de még mindig szűz, sőt mitöbb még nem is csókolózótt. Mi lehet a baj? Konkrétumok lent

Figyelt kérdés
Igazábol én és a haverjaim már sokat gondolkodunk azon mi lehet a baj vele. Úgy vesszük észre nem keresi a lányok társaságát, akárhova hívjuk folyton kitalál valamit csak hogy ne keljen eljönni velünk bulizni.. Mikor találkozunk vele szinte ugy vesszük észre nem is érdekli őt ez a téma, de valami miatt ugy gondolom hogy ö csak ezt mutatja viszont belül szenved...Lehet aszexuális vagy meleg?? Bár mi nem vesszük észre hogy közeledne felénk.. Gáz mert én 20 vagyok de már a 4. csajt fektettem le, haverom is párat, és erre ittvan a másik spanunk aki életébe mégcsak nem is csokolozott... Szerintetek jo ötlet lenne ha elvinnénk egy drogos buliba ahol könnyen kaphato csajok vannak, vagy esetleg kupleráj??
2012. nov. 5. 16:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
hm értelmes ari csaj lehetsz:) amugy az a gáz hogy 21 éves jo tegyük fel még szűz ami gáz nem is lenne, mert nem találta meg rá a megfelelö partnert még vagy egyszerüen csak nem volt rá ugy lehetösége még... na de az hogy 21 éves és élete elsö csokján sem esett át, ráadásul nem is ismerkedik lányokkal szerintem ott már gázos a helyzet... mert egy fiatal srácnak erre igénye van akárhogy nézzük szoval sztem természetellenes a viselkedése
2012. nov. 7. 22:35
 12/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem kizárt, hogy meleg, de én inkább önbizalomhiányra tippelnék. mondjuk én nem ismerem a srácot, de ha visszahúzódóbb típus, akkor simán lehet ez utóbbi. annyit tehettek, hogy többet hurcoljátok vegyes társaságba (ahol fiúk-lányok együtt vannak). de nem azért, hogy becsajozzon, hanem hogy megtanuljon a lányokkal kommunikálni (igen, ezt is tanulni kell, néhány pasi nagyon hadilábon áll vele), és ne f.sson annyira tőlük. talán így könnyebben fog menni neki az ismerkedés.
2012. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok mint a barátotok, én is szűz vagyok még , bár nekem ismerőseim úgy tudják , hogy már volt egy futó kalandom jó pár éve.. Ezt még ismerkedésünk elején hazudtam, hogy ne legyek ciki helyzetben habár szerintem már kételkednek benne, mert azóta se volt egy barátnőm se, sőt még randim se. Nekik volt jó pár.


Nálam ez önbizalom hiány miatt van, egy ördögi kör ez , minél jobban önbizalom hiánya van az embernek annál jobban fél és minél jobban fél annál kevesebb esély van, hogy valaha is összejön valakivel és így tovább.


Már sokszor hülyén is érzem magam miatta. Most volt rá éppen példa, hogy megkérdezte haverom hogy bemutasson e barátnője barátnőinek hátha megtetszik valamelyik és alakulhat valami, én meg csak zavartan nemet mondtam..

Persze szeretnék barátnőt de már annyira félek ettől az egész dologtól még ha nem is mutatom ki számukra, hogy az ilyen lehetőségeket inkább ki hagyom ne hogy valami rosszul süljön el.


Nem tudom , hogy barátod is ilyen helyzetben van e, de ha igen akkor nem tudom mi lenne rá a megoldás. Az lenne ha erőt venne magán , legyőzné félelmét de ez nem túl könnyű. Legalábbis véleményem szerint, hisz ha az lenne akkor már legyőztem volna.


De azért sok szerencsét kívánok neki. Azért annyit tanácsolnék , hogy annyira ne erőltessétek rá a dolgot mert csak kellemetlen helyzetbe hozhatjátok és megszégyenülve érezheti magát. Valamilyen szinten azért próbáljátok rávenni, hátha összejön véletlen és utána rájön, hogy nem is olyan rossz dolog ez.


Remélem tudtam segíteni. Ha esetleg van valami fejlemény szívesen meghallgatom , mert nekem se ártana pár tipp.

2012. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
ez egy elég fura dolog... az a baj hogy akárhányszor valaki kérdezi tőle hogy miért nincs bnője folyton azt a választ adja hogy időigényes és nem szeretné a nyavajgását hallani meg nem szeretné ha valaki bekorlátozná, holott sztem ez egy kamu duma... azt is mondja hogy sok lehetősége lett volna rá de neki nem kell kérdezzük miért azt mondja mert nincs kedve hozzá.. de ha tényleg elmegyünk egy társasákba és körülötte a haverok folyton a sexuális élményüket mesélik ki hány csajjal volt már meg stb és erre ő egy élményéröl sem tud beszámolni mert nem volt még neki biztos vagyok benne hogy negativ élményként éri a lelkét, viszont addig míg nem beszél a bajairol addig senki nem tud segiteni neki, önmaga sem.. én ugy gondolom azért nem is beszél senkinek mert már magát a helyzetet is cikinek tartja.. a mai világba annyi könnyen kaphato csak mászkál hogy hihetetlen.. egyszerüen nem értem miért van az hogy 20 fölött van olya srác akinek még nm jött össze...
2012. nov. 8. 21:24
 15/27 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha nem szánja el magát, hogy én igen is bassszameg... Akkor nem fog történni semmi.


Ő ott abban a puccos kéróban eléldegél, biztonságban. Ami szép és jó, ha őt nem zavarja.


Végülis a férfiak jobban bírják nő nélkül, mint nők férfi nélkül.

2012. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

OFF: miért van ennyi önbizalomhiányos pasi? nem bántásból kérdezem, hanem teljesen komolyan. ennyire hamis képet ad a média? vagy a nevelés? miért hiszi egy csomó átlagos, vagy annál kicsivel jobb/rosszabb srác, hogy soha senkinek nem fog kelleni, meg esélye sincs a lányoknál, mikor ez nem így van? és tényleg nem így van. már ha csak az objektív tényezőket nézzük, elég kevés olyan fiúval/férfival találkoztam, akire azt mondtam, hogy "na, el nem tudom képzelni, hogy ki akarná őt párnak". ráadásul ők tényleg vállalhatatlanok voltak (iszonyat igénytelen, iszonyat bunkó, iszonyat buta stb.). de a férfiak 90%-a nem ilyen.

2012. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
bocs, nem 11-es, 10-es :)
2012. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Igen, sok önbizalomhiányos sráccal akiknek még 20 fölött sem jött össze tudatni kéne velük hogy ha elmennek egy buliba csupa csupa átlag ember van átlag srácok és átlag lányok mint ö saját maga akik ugyan ugy ismerkednek... Nem Tom Cruiseok, 50 centek , meg eminemek veszik körül öt ami miatt kissebségi komplexus alakulhat ki bennük és neki nem jut egy lány sem:D
2012. nov. 9. 15:29
 19/27 anonim ***** válasza:

16-os, elég optimistán látod a helyzetet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..

2013. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, az átlag fickó elmehet ma a francba!
2013. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!