Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ijednek meg a férfiak,...

Miért ijednek meg a férfiak, ha egy lány 20 felett még szűz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 19:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Akik egy ilyen info után így viselkednek azok egyértelműen csak megakartak dugni.Örülj hogy akkor otthagytak ...
2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
igazad lehet.
2012. nov. 9. 19:38
 13/31 Hole Hunter ***** válasza:
Az a baj, hogy túl szépek vagytok ahhoz, hogy még szűzek legyetek 20 felett...talán azt feltételezik, hogy a személyiségetekkel van vmi nagyobb gáz. Jakérem...igények azok vannak mindkét oldalról! :)
2012. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha egy férfit "elvarázsol" egy nő, akkor ez abszolút nem hátrány, aki ez miatt meghátrál az vagy buta, vagy egyszerűen csak ki akart használni, de ezt már előttem is leírták. Engem ez abszolút nem zavarna, ha a kiszemeltem szűz lenne. 21f
2012. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
de ha nem ismer meg, akkor nem tudhatja, hogy valóban baj van-e a személyiségemmel, előbb nyilván meg kellene ismernie és nem otthagyni vagy távolságtartónak lenni.
2012. nov. 9. 19:40
 16/31 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiút,ne sajnáljátok.De szerintem az lehet bennük,hogy nem akartok szexelni,mpont a szüzesség miatt,hogy még nem akarjátok elveszteni,meg sokára fogtok szexelni,meg tuti bénák vagytok,ilyesmire tudok gondolni.Ők meg minél elöbb a szexre koncetrálnak.Ugyhogy keressetek olyan pasit,aki nem fog megijedni,biztos,hogy van. :)
2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:)
2012. nov. 9. 19:43
 18/31 anonim válasza:
Én még nem nagyon találkoztam olyannal, aki ne akarna lefektetni rögtön, és ezért ijednek meg, amikor megtudják, hogy biztos rossz lenne így elveszteni.
2012. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Világosban vagy sötétben?
2012. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
sztem meg akartak dugni, de így h szűz vagy azt gondolják sok idő lenne míg...és már nem is érdekled őket. Nem ilyednek azok meg, és nem is hiszem h azt gondolják baj lenne veled.
2012. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!