Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ijednek meg a férfiak,...

Miért ijednek meg a férfiak, ha egy lány 20 felett még szűz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 19:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ijednék meg, sőt nagyon örülnék neki.
2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de én személy szerint imádnám :)
2012. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Valor válasza:

Személy szerint nem ijednék meg ettől, ahogy problémának sem tartanám. Elkorcsosult társadalmunkban azonban ilyen korban a szüzesség már nem "menő". Általában elmondható, hogy az értelmesebb emberek később vesztik el, a kevésbé azok pedig már 13-14 évesen.

20/F

2012. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
75%

Én nem ijednék meg sőt, szerintem még előnyös is.

Ha lehetne választani hogy szűz vagy nem szűz én a szüzet választanám. Mivel az szűrném le hogy legalább nem tette mindenkinek szét a lábát, és legalább nem egy lelki roncs a sok kapcsolatai miatt.

Előttem is már megírták hogy azért lepődnek meg, és hagynak ott mert csak megdugni akarnak.És így hogy szűz vagy tudják hogy nem adod könnyen magad és sokat kell várni rád és így ott hagynak.

Remélem tudtam segíteni.

20F

2012. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
3%

Azért mert ha egy csaj nem olyan ocsmány, mint a bányarém és nem olyan dagadt, mint egy bálna akkor legalább öt szerencsétlen jut rá, aki meg akarja dugni.

Ha egy csaj ennyi idősen még szűz, akkor:

- dagadt

- csúnya

- várja a tökéletes álompasit, akit csak a mesében létezik

- más baja van

Ráadásul jogos az a félelem, hogy majd megcsal, mondván még nem élte ki magát, másra is kíváncsi, mert senki sem az elsővel éli le az életét. Többek között ezért sem kellenek nekem szűz csajok. Arról nem beszélve, hogy 20-on évesen ne arról szóljon már a dolog, hogy érezzem magam megtisztelve, mert megdughatom a csajt, mert abból már 18 évesen is elegem volt.

2012. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
89%
25-ös válaszadó! Ilyen gondolkodásmóddal, amilyennel te rendelkezel csak annyit tudok rád írni hogy egy éretlen paraszt vagy. Egy értelmes felnőtt férfi nem csinál abból ügyet hogy a párja szűz. Sőt! Értékeli, és tiszteli.
2012. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Szó sincs itt érzékeny lelki világról, nem lepődök meg hogy vannak ilyen emberek, egyszerűen leírtam a véleményemet. Értékelés alatt azt értem hogy nem bántja és nem nézi le azért mert szűz. Mert miért is kellene azért lenézni valakit? Bunkóságnak tartom ha valaki ezért lenéz egy lányt, és beskatulyázza hogy hát biztos valami baja van. Én soha nem tennék ilyet. Másrészt nem normálisan írtad le a véleményedet, mert szerintem elég sértő volt. Nyugodtan szidhatsz, lepereg rólam, attól még nincs igazad. 29/F
2012. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A kérdező a miértre volt kíváncsi és nyilván nem a szokásos "szerintem ez mekkora kincs" és hasonló közhelyeket akarta olvasni.

Igazad van, senkit sem kell emiatt lenézni, de akkor a soraidat legközelebb másold már be az olyan kérdésekhez is, ahol a srácokat hordják le mindenféle szerencsétlennek, amikor kiderül, hogy szűz. Érdekes módon őket nem védelmezi senki.

2012. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Azért nem válaszoltam a konkrét kérdésre, mert nekem ugye egyáltalán nem probléma, ha egy lány szűz. Viszont nem tudtam szó nélkül hagyni egy bizonyos személy hozzászólását, illetve egy másikat, ami közben úgy látom törölve lett.

És nem csak lányokkal, hanem srácokkal kapcsolatos kérdéshez is leírtam már a véleményemet. De amúgy sajnos igazad van, ebben az elfuserált világban az ember azért szólja le a másikat mert mondjuk 20 felett szűz, holott igazából senkinek semmi köze hozzá.

2012. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
5%

25-ösnek teljesen igaza van. Akár szó szerint is leírhatnám, amit ő ír.


Nem megijedésről van szó, hanem egy ilyen csajba nem érdemes több energiát fektetni.


Nyílvánvalóan éretlen, fogalma sincs a kapcsolatokról és a szexualitás szerepéről. 20-25 évesen öreg vagyok már ahhoz, hogy könyörögjek a szexért, ami egyébként neki is jó. Ráadásul még esetleg le is leszek kötelezve, merthogy nekem adta a szüzességét, ésakkor nem hagyhatom el, ha ahhoz van kedvem.


Bárcsak találkozhatnék egy ilyennel, hogy ahogy kiderül faképnél hagyhassam! De jól esne a májamnak! :D

2012. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!