Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem...

Elvesztettem a szüzességem egy 57 éves nővel. Én 25/F vagyok. Korombeli csajjal kellett volna?

Figyelt kérdés

Vonaton ismerkedtem meg vele. 1 fülkébe ültünk, és elkezdtünk beszélgetni. Nekem elsőre megtetszett, gondoltam milyen szép 40-es nő. Egy városban lakunk, úgyhogy mikor leszálltunk beültünk egy kávézóba. Utána hazakísértem, és behívott...és hát megtörtént. Egész éjjel szeretkeztünk.

Valami eszméletlenül jó volt. Egy kicsit korán elsültem, de utána folytattam. Mikor mondta hány éves nem hittem el.

Ez a kapcsolat 1 hete tart és minden nap szeretkezünk egy jót. de bennem az hogy 32 évvel idősebb nálam !

mondjam neki hogy hagyjuk abba ?

őneki a gyerekei más városban élnek, férjétől elvált.


2012. dec. 8. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
zsííír :D abszolút szép volt öreg ! ;) gyakorolj még vele amíg van rá lehetőséged..
2012. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi. Ne azzal törődj ki mit szól. Ne azzal foglalkozzál ki mit szól. Sok ilyennel találkoztam már, fiatalabb a férfi, mint a nő. Mind a kettő embernek van agya és használja, tudja mire számítson. Majd látod, ha így jó, akkor semmi gond.
2012. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most már vissza ne csináld!
2013. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!