Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok szerencsétlen az élet legtöbb területén, mert huszonéves férfi létemre nem volt viszonyom nővel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8as! Hát te! ez az beszéd! Egy jó önkritikával rendelkező ember. Én is legalább ennyire imádom magamat, naponta ugatom be anyáméknak, hogy csecsemő koromban kellett volna élve elkaparni a föld alá engem is, mindenkinek jobb lenne. De áht én sem tehetek róla,hogy egy későnérős szar jellem lettem. Hidd el,hatalmas hátrány ez. A sok zömében koravén féreg többiek akik már annyira menőmanónak hiszik magukat sorra szarnak alá az ilyeneknek mint te meg amilyen én voltam. Te még ott vagy ahol, én már változtam ,sokkal agresszívabb , többiembergyűlölőbb vagyok mint valaha. Majd lehet egyszer te is beérsz erre a szintre. AZ ilyen későn érős embereknek ez a "rákfenéje" sehol nem találják a helyüket a világban. Fehér hollók egy sötét világban. Már a korai kudarcélmények miatt egy szernak könyvelted el magadat, akit nem lehet szeretni, és ez égett ,vésődött bele az agyadba. Képtelen vagy hinni benne,hogy valaki is felnézhet rád,hogy a nők nem fognak a pofádba röhögni mert csak ennyi vagy. Ez elég szomorkás dolog. Közben lehetséges, hogy benned is sokkal több van, talán ki is tudod hozni magadból, de amikor meg kéne mutatni, amikor ki kéne állni, akkor a célvonal előtt leállsz, és szinte magadat "vérezteted el" a többi bevállalós rohadtal szemben, akik hisznek magukban, pedig feleannyit sem tesznek, de mégis győznek. Ezért szar ez a világ.
2012. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9 es. "az emberek általában szeretnek" Hol élsz te? pl a nők egy vadidegent mi a fenéért szeretnének. Mindenüt ezt nyomatják,hogy egy vadidegenre nem kíváncsiak, nem érdekli őket, majd ha leszólít, és érzi a kisugárzását. De ő most egyenlőre a vadidegen státuszban van. Ugyanígy az összes többinek is csak egy vagy a sok anoním közül, mert önbizalomhiányod miatt nem mutatsz szinte semmit magadból. Mi faszér szeretnének? Csak vetélytárs vagy az álláshoz, nőhöz való jutáshoz, egy százalék vagy csupán, aki rontja a többi ember esélyét az életben való boldogulásban. Hidd el a legtöbbje így van ezzel. Ha esetleg próbálkoznál valamivel kitörni, a legtöbb reakció a közvéleményből ez? Ki ez a senki? mit akar ez? Menj már haza!
2012. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne legyél ilyen pesszimista, a pozítí gondolkodásmód csodákra képes, ne a negatívunokat sulykold magadba!

Én 22 éves lány vagyok és nem volt sokha psim, néha én is elkeseredek, hogy örökre egyedül maradok, de azért bízom benne hogy nem így lesz:)

2012. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pont ezaz,hogy csak kábítod, altatod a fejed, álmodozol, remélsz,bízva bízol, és látod, mennyibe néznek előző. Senkinek nem kellettél /állításod szerint/ Akkor hogy is van ez? Mert senkinek nem szolgáltad az érdekét, a szexuális igényeit, satöbbi. Nem tartottak rád igényt. Nem szerettek eléggé.
2012. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Érdekes hozzászólások. A 13.hsz-hoz hasonlóan én is 22 éves vagyok, csak fiú. Én sem voltam még nővel. De tényleg fontos az hogy, ne a hibáidat mondogasd magadnak, nem könnyű, de hozzá kell szoktatni magadat ahhoz, hogy minden dolognak van pozitív oldala. Akár mi történik, gondold át, és keresd meg benne a jó oldalát. Nekem sokat segít ez a gondolkodás. Sok nehéz helyzeten segített már át. Mint minden történésnek meg van az oka, hogy miért történik. Minden okkal történik. Semmi sem véletlen. Az, hogy 6 évvel éretlenebbnek tartod magad, annak is meg van az oka, csak még nem jött el az ideje annak, hogy megtudd miért.

A kedves 14. hsz írója( aki ha jól sejtem a 11. és 12. hsz-t is írta), pedig remekül ért ahhoz, hogy hogyan is kell romba dönteni szavakkal, azt a kevés önbizalmat is amije van az embereknek.

Az ilyen emberek szavai fájóan tudnak hatni, és még inkább azt érik el vele, hogy egy "senkinek" tekintse az ember magát. Na ez az amit leginkább ki kell zárni. A negatív hozzáállást, a negatív kritikát. Ezzel nem lehet előre lépni, fejlődni.

Nálad pont az a lényeg, hogy a jó és pozitív dolgokat keresd, és halld meg. Apró/kis lépésekkel kezd. Ne a nagyra vágyakozz, örülj a kis dolgoknak is, és fontos az adok-kapok. Ahhoz, hogy kapj valamit adni is kell. Legyen ez akár tárgyi dolog, akár érzelmi, vagy egy gesztus ( szülinapi/névnapi köszöntés, ilyesmi).


Ha bármi gondod van, problémád, szívesen meghallgatom és próbálok majd tanácsot adni, ha tudok. Csak írj privátban!

2012. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, teljesen igaza van a 15-ösnek :)

Kérdező, fogadd meg a tanácsait!

2012. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 LeftBehind ***** válasza:
15.Megkérdezhetem,hogy hogyan vagy képes kizárni a negatív gondolatokat? Lassan kezdek már beleőrülni,hogy nem vagyok képes kinn tartatni a mocskokat a fejemből. Próbáltam a jó oldalát nézni a dolgoknak,de mindig sikerül befurakodniuk a fejembe. Már ott tartok,hogy utálom magam és nagyjából mindenki mást it.
2012. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!