Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok. és...

15 éves lány vagyok. és eléggé félek. Lehetek ennyitől terhes?

Figyelt kérdés
Még szűz lány vagyok.. a menstruációm 5.én jött meg utoljára 31 naposak a ciklusaim általában..vagy is akkor pont most vagyok abba az időszakba..tegnap a barátom simogatott ott.. de nadrág+ bugyi is volt rajtam.. aztán én is elkezdtem őt.. de én belenyúltam a nadrágjába boxer volt rajta de azért éreztem h nedves.. aztán én hazajöttem azonnal kezed mostam és úgy mentem el wc-re lehetséges hogy még is terhes legyek?

2012. dec. 23. 19:07
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%
Nem értem ha valaki ennyire éretlen, és ennyire primitív dolog egyàltalàn eszébe jut...még nagyon nem kéne pasiznia.
2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%
Este fognak lecsapni rád a kezedről. Csak akkor biztos, hogy mindent sikerült lemosni a kezedről, ha azt sósavval teszed. Amúgy nagy az esélye, hogy este megtermékenyülsz.
2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Basszus, mielőtt szexelni kezdesz, legalább annyi lenne benned, hogy kiokítod magad, mi is az, mi fán terem. Annak alapján már gondoskodhatsz arról is, hogy ne kelljen ilyen esetekben sem félned.

Ha anyud, apud ilyenre nem kapható, hogy elmondja a-z-ig, itt az internet is.

2012. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

De akkor ennyitől ugye nem lehetek terhes?


Írtam egy orvosnak is aki azt írta hogy szerintem nincs aggodalomra ok.. de ez engem nem nyugtatott meg.. mert csak azt írta h szerintem nem mondta biztosra..

2012. dec. 23. 19:39
 15/26 anonim válasza:
Deeeeee terhes leszel és 4-es ikreid fognak születni... -.-"
2012. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Azóta az orvos otthon fél óra röhögős földön fetrengés után felakasztotta magát, hogy hova fajult a világ..
2012. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Írj a Mikulásnak és kérdezd meg tőle is. ;) Egyébként vegyél egy tesztet. Ja várj, az sem biztos, hogy jót mutat, hiszen az is tévedhet. Akkor menj el nődokihoz, csak vigyázz mert ő is ember és még akár ő is tévedhet. Bár hogy halálra fogja röhögni magát rajtad az tuti.

Vagy inkább várd meg, hogy megjöjjön a menzeszed és akkor már tuti, hogy nem avgy terhes. Ja várj, menstruáció mellett is előfordulhat a terhesség. Akkor mjad 9 hónap múlva kiderül, hogy az vagy e, addig meg idegeskedj csak.


Ne legyél már ennyire gyökér! Nem vagy terhes! Ez 1000%!

2012. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha terhes vagy, akkor mást is csináltál, nem csak ezt.


Még egy verzió van, hogy szűznemzés történt, ha ez áll fenn, átnevezünk Szűz Mária 2.0 béta-ra, fiút szülsz, aki majd vallást alapít.

2012. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már nagyban szexeltem. Csak épp volt annyi eszem, hogy tudjam, mik a feltételei a terhességnek.

(Amik 20 évesen teljesültek is...)

Gondolkodni is kéne néha...

2012. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 WsAkosWs ***** válasza:
Ettől?! XD
2012. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!