Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnék? Hogy mondjam el...

Mit tehetnék? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van barátom 1,5 hónapja és eléggé elvoltunk egymással a multkor a helyzet az h akkor jó ötletnek láttam meg nekem is tetszett amiket csinált de én nem szeretnék még vele lefeküdni meg ismétlést se most szeretnék.az előző pasimmal 1 év után nem feküdtem le.Még szűz vagyok ő pedig már nem az.Ő nagyon szeretné én meg még kevésbé.Mert a bizalomnak ki kell h alakuljon mert én még ugy nem bizok meg benne.És attól félek h csak arra kellenék neki és hiába mondja h nem, bennem bennem vagy nagyon a félsz,meg attól is félek h teherbe esek:S.de h egy évesek legyünk ahhoz rengeteget kéne várnia és nem tudom mit tegyek hogy hogyan mondjam el neki.Ő 15 én 16. Kérlek segitsetek.előre is köszi.
2009. aug. 24. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mondd el neki, ahogy itt leirtad. Ha ezt nem érti meg, akkor hagyd a fenébe, mert ott ki is derülne, hogy csak arra kellenél neki. Majd lesz más, aki képes várni érted.

Végre egy értelmes 15 éves... Grat hogy van eszed. Ne is kezdj még szexuális életet élni. Fölösleges. L/22

2009. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.De 16 vok:)
2009. aug. 24. 16:27
 3/8 anonim válasza:
szerintem beszeld meg vele, hidd el megfogja erteni, ha szeret akkor biztosan varni fog rad! De ha nem akar rad varni akkor nem szeret igazan! az en pasim is egy evvel fiatalabb tolem, en is megbeszeltem vele h nem akarom meg, es szerencsere megerti, nem siettet... :)
2009. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bár azt mondja tud várni de félek h nem!Olyan tipus vagyok aki mindenkinek meg akar felelni de én azért nem fekszem le egyetlen egy pasival sem és ugyan ígér nekem fűt fát még akkor ha nem most fekszem le vele de amit mondott h hogy smint volt ul az elsőn nagyon beparáztam.:S

És most nem tudom miért totál kétségbe vagyok esve

2009. aug. 24. 16:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2009. aug. 24. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeret akkor tud még várni Rád,és sztem ezt mindenképp mond el neki így ahogy itt leírtad,mert egy életre meghatározná a dolgot ha megtennéd úgy h nem is akartad.én is 16 vok barátom 19 és mind2en szüzek,de azt mondta h ha nem akarom még akk nem kell,tud várni,pedig mi már lassan egy éve vagyunk együtt.igaz petting az van és ezzel be is érjük még egy kis ideig.

pusy

2009. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én részben azért vesztettem el a szüzességem, mert féltem h elveszítem a barátomat, ha nem teszem meg.

Hidd el, nem jó erre visszaemlékezni. Jobb lett volna ha nem erőlteti a fiú, mert így elrontotta az egészet... :(


És egy ellenpélda, csak h vmi jót is mondjak: egy ismerősöm már nem volt szűz, a barátnője viszont igen, és a srác abszolút nem erőltette, több mint egy évig jártak, mikor megtörtént az első.


Mondjuk ez a srác 20 felett volt. Egy 15 éves fiútól nehezen lehet elvárni, hogy türtőztesse magát, de ha a normálisabbik fajtából van, akkor türelmes lesz. Ha meg nem, akkor jobb lesz neked nélküle......

2009. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat!
2009. aug. 26. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!