Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van értelme elveszteni a...

Van értelme elveszteni a szüzességem, csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy voltam már valakivel?

Figyelt kérdés

Csak mert állandóan azzal .szogatnak, hogy még nem voltam csajjal, meg hogy biztos meleg vagyok, meg mekkora a farkam stb stb.

Mert momentán tele van ribikkel a világ, de én normális lányt keresnék. Ami a probléma hogy kimegyek az utcára vagy szórakozni, mindenhol azt látok. :S

Nem hiszem hogy tévednék.

Diszkóba is mindenki matt részeg, táncol mint akit megrázott a 220.


Neten mindenki letojik engem, de élőben ha megyek valahova, mindenki megesz a szemével. Nemtom miért van ez. De érzem belülről. Volt már nemis egyszer, hogy megszólítottak lányok. Még amikor voltam külföldön 1x, 1hét alatt már akkor is megszólítottak lányok amikor csak kimentem a szemközti utcára.

De beszélni sem tudtak. Igaz mondjuk én sem.

Sokat mosolyognak rám, van aki már nyaldosta az akjait miközben a szemembe bámult. Olyan is aki csak azért felemelte a popóját a vonaton a székről, hogy hátra forduljon és megnézze hogy élek-e :D

Sokak szerint kedves is vagyok, nem iszok és nem cigizek. De ami a legnagyobb baj hogy nemtudok csajozni se.

Mondjuk ha helyes vagyok és annak is érzem magam, akkor semmi esély rá hogy a lány szedjen fel engem? :D

Tudok beszélni ha kell és írni is. Csak akkor nem ha a közelbe van akik tetszik.

Olyasmi csaj nincs is már mint én? (Ha a nyugodtságot rólam mintáznák, nem lett volna soha háború, és mindenki harmonikus életet élne)



2012. dec. 28. 22:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szia. Szerintem semmi értelme annak hogy csak azért feküdj le valakivel hogy elmondhasd voltál nővel. az nem az igazi. sok ember számára semmit nem jelent de szerintem sokat. Ha szeretkezni akarsz azzal tedd akit szeretsz is nem csak egy éjszaka és annyi. Ha eszreveszed hogy figyelnek és bejössz a csajnak nyugodtan szólítsd le. Ismerd meg aztán majd meglátod hogy alakul. Ha meg jó képü vagy legyen mellé önbizalmad is. Sok sikert. :D
2012. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó könnyű ezt mondani. De nem merek odamenni. Tudom hogy nem ragadozó, de akkor sem merem megközelíteni akik tetszik. Pláne nem beszélni hozzá.

Ha odajön, jöjjön, állok elébe. Az nem riaszt el.

2012. dec. 28. 22:27
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
A F-nak nincs szüzessége!!! Az csak a lányoknak van. F-nak BÉNASÁGA VAN!!!! Na meg impotenciája.
2012. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tisztelthölgyem/uram válasza:

Szerintem azert hulyeseg osszeallni egy novel, hogy elmondhasd hogy ma tul vagy rajta. Mindenki azt hisz amit akar, ez a te eleted.

Amugy miert csak ribik vannak? Hova jarsz te? A neten meg lesz.nak? Valahol biztos vannak normalis lanyok is, jarj el valami klubba, tanciskolaba, vagy tanfolyamra.....vagy ismerkedj a hevrokon keresztul.

Vagy esetleg vannak olyan kozossegi oldalak, ahol talalkozokat is szerveznek, mondjuk ott is lehet ismerkedni.

2012. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akinek az a fontos, hogy szűz vagy-e vagy sem és ezzel b@szogat, az mind éretlen hülye és nem érdemes adni a véleményére. De ha már mégis, akkor marha egyszerű: HAZUDJ! Ha meg "bizonyíték" kell, akkor vigyél neki egy képet, amin egy lány mellett állsz és mondd azt, hogy csak 2 hétig tartott az egész. Csak akad egy unokatesód vagy hasonló, akit nem ismernek és mellé tudsz állni egy fotó erejéig, mintha a barátnőd lenne.

Maradj az elveidnél és csak kényszerből ne veszítsd el a szüzességed. Sokkal jobb várni egy normális nőre. Igaz, hogy veszélyeztetett faj a normális nő, de szerencsére még nem halt ki.

2012. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim. nincs kivel járni sehova. De amúgy sem vonz semmi. Illetve igen, de ahhoz keveset keresek...
2012. dec. 29. 01:27
 17/17 anonim válasza:
"Mondjuk ha helyes vagyok és annak is érzem magam, akkor semmi esély rá hogy a lány szedjen fel engem? :D " ha azt szeretnéd hogy egy lány szedjen fel Téged ahhoz erős kisugárzásúnak kell lenned..én amúgy ezzel a mai trenddel amúgy sem értek egyet, hogy lánynak kell a pasi után futni..az olyan szánalmas..ha a srác akar valamit akkor legyen határozott és győzze le magát! elmondásod szerint helyes vagy akkor nem értem hol itt a probléma..a lányok nem harapnak :D
2012. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!