Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16éves srác vagyok. és ő nem...

16éves srác vagyok. és ő nem mertem megdugni egy csajszit mert még szűz vagyok. Félek attól hogy mien leszek. és még ugy verem a faszom hogy nem huzom föl a bört. Mert félek hogy szétszakad. Ez cink? ://////////

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi hogy ez most baj?? SEGÍTSETEK

2013. jan. 3. 23:29
1 2
 11/17 anonim válasza:
74%

Szóval, az én értelmezésem a következő:


• Srác úgy masztizik hogy nem húzza hátra, de gondolom én, a bőrön keresztül dörzsöli a makkot – ezzel egyébként semmi gond nincs

• Az egész szüzesség dolgot nem értem. Kérdező: mit értesz az alatt, hogy szűz vagy? Mert van egy olyan érzésem, hogy nem vagy tisztában a jelentésével. (arról nem is beszélve, hogy jelentősége nem sok van)

• Azt sem vágom, hogy miért félsz attól hogy szétszakadna. Talán túl szűk a fitymád ahhoz, hogy hátrahúzd? Mennyire megy hátra amikor puha a kuki?

2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó ember, Te lány vagy? :) Mert akkor hátrahúzhatnád az én fitymámat is párszor! :)
2013. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem nyert :)
2013. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dugd meg!
2013. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
az a ciki, hogy a miLYen-t LY- al írják....
2013. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
70%
Az LY-nalt meg n betűvel...
2013. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Xdddddd.. Nem huzom fol a bőrt?Félek h szetszakad?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD besirtam mar bocs:)))) veled vmi telleg nincs rendben ha csak nem fake kerdes..
2013. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!