Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek nagyon cink ha a srác 1 kicsit alacsonyabb a lánynál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
igen
2011. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt jól megfogalmaztad (Y) :D lehetet volna 1 kicsit bövebben is, de azért kösz h megerőltetted az agyad
2011. ápr. 3. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
ja
2011. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
NEM alényeg a szerelem mikor fogják már fel az emberek????
2011. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vagyis nem ciki!!!!!!!!!!! a lényeg hogy szeretitek egymást! (előző vok)
2011. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na végre valaki kitudja fejezni magát :) én is így vok vele csak nemtom h ti lányok h vtok ezzel
2011. ápr. 3. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akit ilyen szinten érdekel a magasság, hogy amiatt nem ismerkedik valakivel mert alacsony, az egy idióta. Ez a legutolsó dolog ami érdekelne...

Szóval szerintem nem számít egyáltalán.

2011. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na én jártam olyannal aki éppencsak egymagas volt velem, tehát ha törpesarkút vettem fel már magasabbnak tűntem nála.. hát, végülis annyira nem volt vészes, én imádtam az illetőt. De ő azt mondta, zavarja ha egy csaj magasabb nála.

Szóval engem nem zavar de egy bizonyos szinte után igen. Pl. ismerek egy egész helyes srácot, aki azt hiszem 19 múlt, de mégis egy fejjel alacsonyabb nálam. Pedig én se vagyok égimeszelő, 172 cm kb, szóval olyan átlagos méret.

:D Na, ez azért már sok lenne nekem is.

2011. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarja a lányokat.Abból indulok ki, hogy engem is zavarna, ha egy lány magasabb lenne nálam.persze azért nem mindegy, hogy mekkora a differencia.1-2 cm még elmehet a lányoknál, de több már viccesen is nézhet ki.mondjuk a magasság nem a legfontosabb szempont.
2011. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. az évfolyamomon van egy olyan pár, ahol a srác kb. másfél fejjel alacsonyabb, mint a csaj. ők nem érzik gáznak, nekem meg úgy először fel se tűnt :D:D
2011. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!