Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem röhejes ez a világ, hogy...

Nem röhejes ez a világ, hogy a szűz férfiaknál sokkal nagyobb előnyben részesítik a nők akár a sorozatgyilkosokat is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 06:16
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
83%
A homlokodra van írva, vagy rákérdeznek? Mert nehezen hiszen, hogyha te nem jelented be neki, akkor megkérdezik ezt tőled. Ha meg már az ágyban vagytok nem gondolom, hogy kiugrik mellőled, csak mert még szűz vagy.
2013. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Rákérdeznek, még mielőtt történhetne bármi, hogy "ugye voltál már nővel" - hiába próbálok terelni, szarul csinálom, rájön. Meg minek hazudjak?! Ha később rákérdezne, ki volt az első, mit hazudnék? Hogy a jobb kezem?!
2013. jan. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:
ooo... szerintem felejtsd el hogy a szuzesseged a problema. van ott mas bibi.
2013. jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
90%

Szexeljünk. :)


21/N

2013. jan. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
76%
nem a szüzesség miatt kerülnek a nők, hanem azért, mert egy tipikus béna lúzer vagy bakker. a szüzességnek semmi köze hozzá.
2013. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Nem minden lány olyan ne általánosíts.

Én lányként mindig szűz (de legalább kezdő) pasit kerestem. Nálam az volt "leprás"ként kezelve akinek sok alkalmi kapcsolata volt. Szűz pasit nem is találtam, ahhoz már szinte az óvodában kéne keresgélni..

De szerencsére a sors az utamba ejtett egy 29 éves srácot akinek én vagyok a második nő az életében, sosem voltak egyéjszakás kapcsolatai. Ahogy nekem sem.

2013. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
45%
Amúgy van benne valami... A nők ösztönösen vonzódnak a rossz fiúkhoz, már pedig aki agresszív, bántn másokat az rossz fiú...
2013. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
ma 07:49 pontosan szóról szóra leírta, amit gondoltam a kérdésedről...
2013. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 Pj0tr ***** válasza:

#1 Szerinted azzal, hogy leírtad, hogy mindenki általánosít, te nem általánosítasz? Egyébként tényleg röhelyes :P


Te szerintem haverkodj össze ezzel a sráccal: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__38826..


Biztosan jól kijönnétek. Hacsak nem azt is te alkottad...

2013. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Fiuk! mikor jöttök már rá arra, hogy a fiuknak nincs szüzességük (Maximum a hátso kijáratnál lehet beszélni rola!) Bénaság, lustaság, igénytelenség, fa-verésben elmerülés, nagyon alacsony ingerelhetöség az van. Ha egy F-nak abban a korban amikor a legmagasabb (14.....18)a késztetési szintje, nem sikerül partnert találni, akkor az alacsonyabb hormonszintü korszakában mit várhatnának tölük a N-k? Na ezt érzik rajtuk és ebböl nem kérnek. Csoda?
2013. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!