Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem röhejes ez a világ, hogy...

Nem röhejes ez a világ, hogy a szűz férfiaknál sokkal nagyobb előnyben részesítik a nők akár a sorozatgyilkosokat is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 06:16
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Egyszerűen bárhogy ismerkedhetek, 0% esélyem van összejönni bárkivel is pont a szüzességem miatt. :(
2013. jan. 24. 13:51
 32/51 anonim ***** válasza:

inkább azért mert béna vagy

nem kell elmondani, vagy szexpartnerkeresőn találni kell vkit aki szivesen elvenné (macerás, időigényes, de megéri), vagy végső esetben menj prostihoz.

Egyébként 10-ből 10 nő a szűz pasit választaná egy sorozatgyilkos helyett, de mindegy :D

2013. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem említeni, hogy még csak nem is csókolóztam soha!! :S
2013. jan. 24. 14:52
 34/51 anonim ***** válasza:

akkor nem a szüzességed a gond hanem te magad. Egy randin se került még szóba sose a korábbi kapcsolatok, a szexuális előéletem meg pláne nem.

Próbálkozzál neten, van csomó társkereső, ha más nem megtanulsz beszélgetni a lányokkal egy kicsit. 100-ből 80 nem fog válaszolni, a 20 válaszolóból 10 nem fog neked tetszeni végül, a 10 neked tetszőből meg 2-3 lánnyal tuti hogy el tudsz normálisan társalogni. Csak ne akarj egyből a bugyijukba jutni. Dumáljatok semleges témáról, aztán pár nap, pár hét után ha szimpik vagytok egymásnak akkor hivd el valahova. Ott meg vagy lesz valmi vagy nem, de a lényeg, hgoy legalább egy randi már meglesz.

2013. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Egyszerűen már az iskolát is letojom, annyira úrrá lett rajtam a frusztráció. Előbb másik topikban olvastam egy 30 éves fickóról, aki 5 éve próbálkozik, minden jelöltnek elmondta a helyztetet, és egytől egyig mindenki lelépett.

Hát kérdem én b*ssz* meg, komolyan van esélyem bármire is prostizáson kívül???????

2013. jan. 24. 15:44
 36/51 anonim ***** válasza:

Én már sírva röhögök ezen... mármint nem a kérdésben említett állításon, hanem magán a kérdésen :D. Szóval igen, meglehetősen röhejes!


És nem, nekem például nem a szüzességed miatt nem kellenél, hanem azért, mert esetleg alapból egy balfék vagy, aki azon siránkozik, hogy szűz (édes istenem, mindenki elkezdi valahol!). Kezeld lazán, ne ezzel indíts ismerkedésnél (ha rákérdeznek még füllenthetsz is akár, ha ettől jobban éreznéd magadat), viszont ha komoly kapcsolatban gondolkozol, akkor én az őszinteséget javasolnám (természetesen a maga idejében, nyilván nem ezzel kell bemutatkozni). Akkor nem lenne semmi probléma, ugyanis ha szerelem van, ez a szüzesség-nem szüzesség 'problematika' (valójában nem az) eltörpülne az érzelmek mellett. Csak ezt nem vagytok képesek felfogni, szentül hiszitek, hogy ó, igen, a szüzességem, a szüzességem, micsoda átok, holott nem is ez a konkrét probléma. Tudni kéne kezelni a helyzetet és nem azon nyavajogni, hogy ó édes istenkém mi lesz most. Minél inkább sajnáltatjátok és földbedöngölitek magatokat és az önbecsülésteket, annál inkább nem juttok majd semmire. Most komolyan, ki látja rajtad, úgy mégis, hogy még nem voltál nővel?? Senki az ég világon. Ha elhajtanak a búsba, az nem ezért van/lesz. Az kérlek pontosan azért történik majd meg, mert TE magadat balféknek képzeled és ezt közvetíted a külvilág felé is (kisugárzás, viselkedés). Ezt már milliószor leírta mindenki de még mindig nem fogjátok fel. Hát akkor csak siránkozzatok a szüzességetek felett, jó szórakozást. 21L

2013. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
én is ezt mondom, hogy ha még csók se volt huszonx évesen akkor ott nem az a gond hogy szűz a pasi, hanem azért szűz mert balfék
2013. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Viszont, attól, hogy szűz, még nem feltétlenül balfék (tapasztalat!).
2013. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
én úgy értettem hogy a pasi balfék alapból és EZÉRT nem jutott el huszonéves korára se odáig hogy legalább egy laza randi összejöjjön amikor legalább egy csók elcsattant volna. Nyilván a szexhez több kell, ritkán van olyan hogy első randin be az ágyba, de ez így furcsa, hogy még csók SE volt
2013. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Nekem még randim sem volt :D
2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!