Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem röhejes ez a világ, hogy...

Nem röhejes ez a világ, hogy a szűz férfiaknál sokkal nagyobb előnyben részesítik a nők akár a sorozatgyilkosokat is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 06:16
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még, de nem is ez a legnagyobb probléma, hanem az, hogy még egy randit sem sikerült eddig összehoznom, mert annyira tapasztalatlan vagyok. A korombeli lányoknak (akik már 14-16 évesen elveszítették a szüzességüket) nincs türelme asszisztálni a bénázásomhoz. Szóval valószínű ezen a helyzeten soha nem is fogok tudni változtatni.
2013. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Mégis hogy fogok valaha becsajozni, ha nem szeretik a szűz férfiakat a nők? Kb. sehogy, és próbálkozni is hülyeség ellene.
2013. jan. 24. 10:51
 23/51 anonim válasza:
Mert a többi pasi úgy kezdte hogy már nem volt szűz mi? Rendben van hogy esetleg nehezebben kezdeményezel de erről csak te tehetsz. Teljesen fölöslegesen van benned ez a görcs. Ne izgulj ezen hogy szűz vagy szerintem tök fölösleges. Mindenki így kezdte.
2013. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Hát aki még 20 éves kora előtt túlesett rajta, persze, hogy nincs miért aggódnia. Én a 24el mit kezdjek, amikor a nők 95%-a degenerált baromnak titulál miatta?
2013. jan. 24. 11:06
 25/51 LeftBehind ***** válasza:
23. Persze,hogy szűzen kezdték,de egy fokkal hamarabb estek túl a dolgon,amikor még nem néznek űrlénynek miatta. 15-17 évesen még senkinek nem számít,főleg hogy ilyenkor még a csajok jó része is tapasztalatlan (legalábbis abban a generációban még az volt)
2013. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
Meg kell keresni azt a maradék 5%-ot bár szerintem jóval több van :)
2013. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:

Kell keresni egy idősebbet :) Lehet még tetszene is neki hogy ő taníthat meg mindenre. Vagy akár veled egyidőset. Ha van esze tudja hogy ez nem azt jelenti hogy szánalmas vagy csak ne egyből vágd az arcába hogy szűz vagy. Szerintem akkor se jelenthet ez nagy gondot ha nem a mostani tizenévesektől akartok valamit (persze köztük is van normális aki nem megy a tömeg után. Úgyhogy tisztelet a kivételnek.). A viselkedés már más téma...

23-as voltam.

2013. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az a nő, aki hajlamos tanítgatni egy 20 év feletti szüzet. Amúgy annak is megvan az oka, hogy eddig miért nem talált az ember olyan lányt, aki még időben elvette volna a szüzességét. Ezek az okok pedig megnehezítik a kapcsolatok kialakítását a későbbi életszakaszokban is.
2013. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

DEhogy is! elne hidd már ezt a csacskaságot. Már mér útálnák jobban! a szűzfaszt mint a sorozatgyilokot. POnt ugyananynira vetik csak meg! elég az nem?

Bár annyiból lehet benne valami,hogy a sorozatgyilkosoknak jó fellépésük van, határozottak, mindig tudják a céljaikat, és mernek! Ez pedig a nők szerint szexi, szexi bevállalósság. A szűzköcsöggel meg nem nagyon tudnak mit kezdeni.

2013. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Még hogy megnehezíti? Nekem már teljesen el is lehetetlenítette, és le is mondhatok arról, hogy valaha lesz párom.
2013. jan. 24. 13:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!