Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy férfi tapasztalatlan...

Ha egy férfi tapasztalatlan 20 év felett, keressen barátnőt magának, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

te marára félreérettél: vedd kezedbe a dolgokat és ne mások mondják már meg nekedm i a jó vagy nem,i lyen hülye kérdést mintez...


Miért a lányok azt mondják akaszd fel magad, akkor megteszed? Vagy mi??


Ne egy lány mondja már meg mit csinálj!

2013. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
figy. kamuzz, szted le fogsz bukni? miért aki nem szűz az nem bénázik? erre 100% esély van? :D
2013. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól még nem kell töketlennek lenned mert szűz vagy édes istenem... sokan be vannak f*sva, hogy mi lesz? Mi lenne úgy mégis? Próbálkozol, mint mindenki más, szűz vagy nem szűz. Akadjunk már le erről a hülyeségről...
2013. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na akkor figyelj. 24 évesen, tavaly novemberben lett először igazán komoly kapcsolatom, és rá egy hónapra vesztettem el. Szeretem a barátnőmet, ő is engem. Ha feladtam volna, akkor nem itt tartanék. Szóval kérdésem hozzád: feladod?
2013. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt latom a legnagyobb problemanak, hogy valoszinuleg lelekben, vagy pszichesen, vagy fejben (ahogy tetszik) nem vagy te felkeszulve, hogy baratnod legyen, vagy egyaltalan, hogy belevagj a szexbe.


Miert gondolod azt, hogy az embernek csucsra jaratott szexrobotkent kell funkcionalnia, akit csak elo kell rantani, poccre azonnal indul es szallitja a partnerenek az instant szexualis kielegulest es elegedettseget, es ha ez megvan, akkor egye fene, lehet szo kapcsolatrol?!


Miert nem ugy gondolod, hogy ismekedni kell, megtalalni egy lanyt, akivel jol el tudtok beszelgetni, meg kell egymast ismerni, ki kell alakulnia a kolcsonos szimpatianak, vonzalomnak, kotodesnek, neadjisten szerelemnek, amibol aztan parkapcsolat lesz, amiben aztan eljuttok a szexig, amikor is megismeritek egymas testet, hogy ki mit szeret, mi hogyan esik jol a masiknak, hogyan kell kenyeztetni a masik testet, hogy azzal oromet szerezz neki?! Nem biztos, hogy elsore tokeletesen sikerul, de azert parkapcsolat egy parkapcsolat, hogy a felek megdolgozzanak a sikerert...


Szoval valahogy fejben, hozzaallasban, onbizalomban kellene feltornaznod magad es kezedbe venni a sajat eletedet!

2013. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 31 évesen sikerült elveszíteni. :)


De ahelyett, hogy ezen idegesíted magad, inkább válaszold meg ezt a kérdést!


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..

2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
háát azért az igaz hogy a nőknek tényleg nem kell olyan aki még szűz..ezt tapasztalatból mondom.. jó te még csak 20 vagy én 26, lehet hogy azt még elnézik vagy ilyesmi, de később nem fogják az tuti.. szóval akárhogyan is csak veszítsd el valakivel.. jahh és ha nem teszed ezt meg akkor meg még az ismerőseid is cinkelni fognak ezzel majd ha épp úgy tartja kedvük..
2014. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!