Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de nem merem...

Még szűz vagyok de nem merem a pasimnak megmondani mert félek, hogy kinevet. Ha lefekszem vele akkor tuti vérezni fogok Ezért mi lenne ha azt mondanám neki, hogy valószinüleg megjött. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul cicabogár. Viszont elég nagy cink már egy kapcsolat elején hazudozni :/ Kicsit még várnod kellene ezzel a dologgal, mert még ostoba kislány vagy.
2013. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy félted bevallani. De egyébként tényleg rosszul állsz a dolgokhoz.

Egyrészt, nem ciki, ha valaki szűz, sőt, esetleg hízelgő is lehet, hogy őt érdemesnek találod arra, hogy lefeküdj vele. Tudom, hogy ehhez már sokan nem így állnak, de én még mindig azt vallom, hogy csak olyannal fekszek le, akiben megbízom, és szeretem, főleg fiatal korban ez fontos kellene hogy legyen, mivel ez egy nagyon sérülékeny korszak mindenki életében.

A másik dolog, hogy ha te érdemesnek érzed arra, hogy először vele feküdj le, akkor ebből következne az is, hogy nem feltételezed róla, hogy annyira csökött legyen, hogy a szüzességed miatt kiröhög, vagy lesajnál.

És ahogy többen írták, már most hazudtál neki, egy kapcsolatban ez nem elfogadott, tudod a bizalom nagyon fontos, ez pedig pont egy olyan kérdés, amiben őszintének kell lenned. Gondolj bele, hogy amire most készültök, abból akár egy gyerek is összejöhet rosszabb esetben, és te ezt egy olyan emberrel hoznád össze, akiben nem bízol annyira sem, hogy elmond, szűz vagy még.

2013. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért kiröhög, akkor máris tudod, hogy nem normális, és bűnbánat nélkül hagyhatod a francba.
2013. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod el? Véletlenül sem egyszerübb mi?:D

Miért nevetne ki? Örülne a feje mint a huzat b*zdmeg

2013. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

Jobbat mondok!

Ha szűz vagy és elsőnek szexelsz vele, és látja, hogy ügyetlen vagy bénázol akkor úgy fog reagálni h kiabszott szar vagy az ágyban! Az meg méágszarabb lesz

Ha epdig tudja, hogy te szűz vagy, akkor körültekintőbb lesz agyatlan szuka...

2013. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Veszítsd el velem és akkor megoldódik a problémád!

F.

2013. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát én táncoltam volna örömömben,ha a barátnőm ezt mondta volna nekem!

Nem azért,mert hajj de jó valakinek a szüzességét elvenni,hanem egyéb okokból!


Ülj le szépen vele beszélgetni és mondd meg neki.Nem ciki egyáltalán!

2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!