Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, ha komoly kapcsolatba...

Fiuk, ha komoly kapcsolatba kezdenetek, akkor szeretnetek h az illeto csaj szuz legyen?

Figyelt kérdés
Fontos lenne szamotokra h az akivel szeretnel komolyabb kapcsolatott " nektek ajandekozza magat "?
2009. szept. 2. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden eset más és más. Én most is azt mondhatom, h. a fiúk is és a lányok is okosabban teszik, ha addig őrizgetik a szüzességüket, amíg nem lesz egy stabil párkapcsolatuk. Anyámnak se volt senkije apámon kívül, és soha nem is kellett neki más. És még mielőtt vki aszondaná, h. az régen volt, nos ez nem magyarázat. Vannak örök értékek és érzések. A lányok helyében elgondolkodnék, h. vajon melyiküket tisztelnék jobban a ffiak. Azt, akit mindenki megkaphat, v. akiről tudják, h. rajtuk kívül nehezen v. 1általán nem adná oda magát másnak. Hát én biztos az utóbbit, mert a kiélt k.rváktól undorodom. Ez van csajok! Nem számít mi a trend, van ami trendektől meg mindentől függetlenül örökké ugyanúgy marad, szerencsére.
2010. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen nagyon szeretnem ha az lene mivel meg en is az vagyok 21f.. ha te is az vagy es meg nincs baratod irjbatran es meglatjuk ;)
2010. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen midenkepp szeretnem
2010. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!