Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy csaj konnyen adja-e magat, hogy komoly?

Figyelt kérdés
Latasbol ismertem egy csajt, majd egy bulin azt vettem eszre, hogy nem igazan szeret tancolni, ezert odamentem hozza beszelgetni, mivel en se szeretek tancolni. Beszelgettunk, udvarolgattam neki, bokolgattam neki, megoleltem, gyenged voltam hozza, de o folyton elnyomott magatol. Nem hagyott ott, csak nem hagyta, hogy fogdossam, illetve a bokoknal is igy tunt, mintha nem hinne el, amit mondok neki.
2011. jún. 24. 09:36
 1/4 k4lm0p1r1n ***** válasza:

innen lehet tudni hogy ő nem könnyűvérű :) az ilyen csajokat már átkúrták párszor (vagy csak van barátja) és nem fognak minden jött menttel kefélni, még beszélgetni sem nagyon... ha tartod még vele a kapcsolatot, akkor bizonyítsd be neki hogy neked ő kell, és komolyan mondasz mindent. akkor esetleg pár hét múlva lehet valami randi szerű és utána a többi... sok sikert.

ja és... onnan tudod hogy egy lány könnyűvérű hogy ha beszélgetsz vele, akkor egyre közelebb áll hozzád, keresi a testi kontaktust már az első alkalomnál, próbáld meg puszilgatni és ha szerencséd van akkor látni fogod rajta hogy ez neki édes kevés, és ő kicsit tovább akar menni (az első alkalomnál) ... remélem segítettem

2011. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odamész egy visszafogottabb lányhoz,majd ezt csinálod?"csak nem hagyta, hogy fogdossam"Én a helyében elküldtelek volna kenyérért...22/F
2011. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tünt ennyire visszafogottnak. Ki volt öltözve, mini ruha, magassarkú, nagyon jol nézett ki+ elötte még láttam egyszer valami világos szövet miniszoknyában... Ezek alapján nem tünt visszafogottnak....
2011. jún. 24. 10:38
 4/4 k4lm0p1r1n ***** válasza:
az alapján soha ne ítélj, hogy hogyan látod egy buliban... oda a stréberek is kurv*nak öltözve mennek :)
2011. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!