Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban 20-on éves lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 20-on éves lányok válaszára lennék kiváncsi! Én Majdnem 23-éves srác vagyok, nálatok lenne esélye egy hasonló srácnak?

Figyelt kérdés
Pillanatnyilag anyummal élek együtt, egy Váctól 20-kmre lévő parasztházban. Családi vállalkozásban dolgozom, szerintem elég jól keresek, magyarul az anyagiakkal nincs gondom. Az a bajom, hogy mivel itthon dolgozom nem nagyon tudok új lányokkal ismerkedni. Az itteniek meg esélytelenek, mert engem leginkább csak komoly kapcsolat érdelelne! Ha lenne most vakakim őt soha semmiképp nem csalnám meg, mint ahogy eddig sem tettem, maximálisan csak vele foglalkoznék! Igen, és simám elköltöznék itthonról ha lenne kivel, és értelmét is látnám! Szerintetek?

2012. nov. 22. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni. Utcán, munkahelyen, szórakozóhelyen, tömegközlekedésen stb.
2012. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is tudom. Csak leginkább autóval utazom egyedül, magamat meg már ismerem XD"?!
2012. nov. 22. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyit dolgozol, hogy nincs időd ismerkedni, szórakozni? Akkor mennyi időd lenne a lányra, Lenne? Ha igen, akkor már most fordíts időt a megismerésére. Úgy nem találsz párt, hogy komoly kapcsolatra keresel. Ismerkedni kell, és ha bejöttök egymásnak, akkor lesz kapcsolat, ha nem , hát nem .
2012. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eljárok szórakozni is, nem arról van szó, de a discóban, meg máshol a könnyen kapható lányok nem magyon vonzanak! Nem ilyen for ever alon tipus vagyok!
2012. nov. 22. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond veled, nagyon is rendben vagy. nálam biztos nem lenne esélyed a korod miatt, sosem vonzottak a korombeli fiúk (22 vagyok), de ez az én ízlésem csak. :)
2012. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyitott szemmel kell járni.. és nem csak a külsőségeket figyelni, akkor biztosan találsz valakit. :)

20L

2012. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
facebook!
2012. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) mindenkinek!
2012. dec. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!