Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan ember, aki 30...

Van itt olyan ember, aki 30 vagy idősebb és még szűz?

Figyelt kérdés

Fiú, lány... mindegy.


Csak kiváncsi vagyok, hogy én leszek az egyetlen vagy van még ilyen rajtam kívül :D

Ja, és szerintetek ha nem jön össze értelmes lány addig (most vagyok 23) akkor érdemes lesz elmenni prostihoz vagy 30-on túl is várjak/keressek tovább?


De most nem ez a fő kérdés, szóval van vagy nincs? :)



2013. febr. 5. 22:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Na akkor elmondom. Az a helyzet, hogy nem tudnék egy lányt emiatt kihasználni. Tehát nem lennék képes arra, hogy bekamuzzam akárkinek is, hogy szeretem csak azért, hogy lefeküdhessek vele. Viszont szeretném kipróbálni legalább egy női mellet megfogni te atya ég lehet hülyén hangzik de még arra sem volt alkalmam. Na és persze szeretném kipróbálni, de ilyen önös érdekből megint nem lennék képes rá, szerintem még prostival sem.


Most sajnos nem olyan a hátterem (anyagi, egyéb), hogy komoly kapcsoaltom legyen, ugye a rövid távút meg fentebb írtam. Talán pár hónapon vagy éven belül javulhat a helyzet, de az olyan végtelen hosszú időnek tűnik.


Legeslegjobban csak egy ölelés hiányzik... de nagyon. :(

2013. febr. 5. 23:44
 12/22 anonim ***** válasza:
"Talán pár hónapon vagy éven belül javulhat a helyzet" - nem nagyon szokott.....
2013. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Oh.. kössz a bíztatást :D

Most még diák vagyok, de miután végeztem azért reménykedem egy épkézláb munkahelyben.

2013. febr. 5. 23:49
 14/22 LeftBehind ***** válasza:
10. Hát ha belegondolok,hogy eddig se jött össze semmi....és ezután már csak romlik az esély.
2013. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok annyi, de ilyen külsővel nyilván az leszek.
2013. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem tom mér de velem nem nagyon akar kezdeni egy csaj se ,lehet nem vagyok olyan "páwa" :/


27/F

2013. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ne menj prostihoz,

és ne az anyagi helyzeted javulására várj, mert elszalad feletted a világ


plázacicát kaphatsz teli pénztárcával, de úgy látom, te nem feltétlen arra vársz.

Úgyhogy csak nyisd ki a szemedet, egy csomó értékes csaj áhítozik ilyen fiúkra.

2013. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy hiéba van 7 éve 30 éves koráig, ha a legszebb években, középiskolás, főiskolás időszakban, vagyis 15-23 éves korig nem jön össze, akkor utána kikerül ebből a közegből és töredékére csökken az esélye, ha dolgozik stb. Tehát ha úgy vesszük, hogy 30 nak a 23 az kb három negyed része, és ennyi idő alatt egy sem jött össze, akkor lehet aggódni. Én is így voltam 23 évesen, hogy még nem késő. De aztán megint teltek az évek és még 28 évesen is szűz vagyok.
2013. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem elkeserítésként írtam kérdező, elhiheted. Csak ezt tapasztalom magamon és másokon is. Az anyagi helyzet javulására meg tényleg nincs mit várni. Egyre kevesebb nőt érdekelnek az anyagiak, mivel ők is dolgoznak, nem kell eltartani őket. Egyre inkább a külsőségek és egy vonzó arc érdekli csakis őket. Később a belső, de első körben egy helyes arcszerkezet. Ha ez nincs meg, legtöbbször a pénz sem segít, csak ha ilyen ribit akarsz fogni. De a ribik is egyre inkább a pénzes pasihoz elvárják a helyes arcvonásokat is. Nehéz ügy, tapasztalat. Remélem sikered lesz. Viszont mostantól nem csak mondogatni kell, hogy lesz csajom, hanem tenni is érte, belehúzni. Ha nem teszel semmit vagy keveset, mint eddig, akkor újabb 7 év fog eltelni barátnő nélkül. Ne akarj úgy járni mint év vagy sokan mások. Hajrá komám.
2013. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy tegyed félre az anyagiakat és ismerkedj ugyanúgy! Mire vársz?? Így csak elmegy melletted az élet, de most még időben vagy! Én nőként el nem várnám, hogy a barátom fizessen nekem bármit is, legfeljebb egy-egy meghívás erejére, habár szeretek mindent 50-50%-ban elintézni :). Másrészt pedig nem vagyok egy költekezős fajta, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül, sem azzal, hogy nem szeretném, ha más tolna anyagi javakat a fenekem alá. Úgyhogy hajrá, tedd félre nyugodtan ezt a nincspénzemesdit, van még sok lány, aki nem erre utazik!
2013. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!