Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki házasságáig megtartja a szüzességét? Érdemes? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2009. szept. 7. 20:14
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%

Szerintem nem érdemes. Fontos a szex egy kapcsolatban, és nem ártana tudni, hogy összepasszoltok-e. Mert feltételezem, hogy a házasságot egy életre tervezi az illető, tehát nem árt, ha jól választ.

39/nő

2009. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet, mert egy kapcsolat egyik fontos alapja hogy jól működjön a szex a felek között. Ez pedig anélkül nem fog kiderülni..

27/l

2009. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szertintem mindenki magának kell hogy eldöntse. Koromnál fogva ki vagyok békülva azokkal akik nem ilyenek, de aki így él azt tisztelem és kicsit később el tudnék egy ilyen lánnyal képzelni egy kapcsolatot.


15F


Ui.: "kort és nemet is írj" :)

2009. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne jó a szex?Mik lehetnek azok a dolgok,amik talán nem "illenének össze"?
2009. szept. 7. 20:20
 5/26 A kérdező kommentje:
18L:)
2009. szept. 7. 20:20
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

A szex nem lehet az alapja mert nem egy fő dolog, csak a legfőbb mellékes :D

Ha úgy érzed hogy a romantika elég a boldogságodhoz, nem érdemes csak azért máshogy döntened mert a barátnők és mások máshogy gondolják.


(előző válaszoló)

2009. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az szép ,csak attól függ h milyen a párod márminthogy kivárja e ,na és ha házasság után kiderül h nem jó a szex?
2009. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
A különbség 100 féle dolog lehet. Egyszerűen hogy nem passzoltok össze. Pl ő 10 szer szeretni 1 héten, te csak 3szor, te lassan , szenvedélyesen szereted, ő vadul, gyorsan. Az a baj hogy ez elötte nem fog kiderülni, és igaz, nem az az alapja egy kapcsolatnak, de nagyon fontos része. Ha ez nem jó, akkor szerintem nagy a baj, bármennyire is szeretitek egymást.
2009. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem az első válaszolóval. Meg kell ismerni iylen téren is, a párodat. Ha pedig az esküvő után derül ki, hogy egyáltalán nem passzoltok össze szex téren, abból elég nagy bajok lehetnek. Hiába hangzik szépen, hogy csak házasság utáni szex van.
2009. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Thurston ***** válasza:
100%

"A szex nem lehet az alapja mert nem egy fő dolog, csak a legfőbb mellékes :D "


Ez baromi bölcsen hangzik, de a szex igenis egy nagyon fontos dolog, és nem mellékes. Ez az ember egyik legerősebb ösztöne, és fontos, hogy maximálisan kielégüljön, különben nem sokáig bírja ugyanazzal a partnerrel.

2009. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!