Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki házasságáig megtartja a szüzességét? Érdemes? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2009. szept. 7. 20:14
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Aki házasság előtt nem élt még nemi életet, az nagyon becsületre méltó dolog!

Mi az hogy valaki nem passzol össze a szexben? A férfinak megvan a férfiassága, a nőnek meg a nőiessége, akkor nincs olyan, hogy nem illenek össze!

Megjegyezném egy házasságba szerelemből megy az ember, ha nem is minden jó az ágyban, azt egy friss házasok meg tudják beszélni! Ilyenkor igazán nagy még az egymásra találás, mikor valamelyik fél még nem csinálta!

A mai világban van elég prosti meg kis ribi, nem őket kell megbecsülni, hanem azokat, akik normál elveket vallanak, és nem vesznek el a modern világ sűrűjében!


18/F

2009. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A többséggel értek egyet: nem érdemes, én se tettem, de mindenkinek a szíve joga eldönteni...

A nagymamám mint a korabeli nők 18 évesen (szűzen) ment férjhez, rá egy évre megszülte anyámat. Mindig mondta nekem "Ne maradj le egynél"

2009. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 24/l
2009. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy valaki nem passzol össze a szexben?"

Millió oka lehet (szag, mozdulatok, viselkedés, kultúra, elvárások, fizikai jellemzők, leleki beállítások) - mint ahogy nem tetszik neked az összes ellenkező nemű ember, ugyanúgy nem is passzolsz össze mindegyikkel. Ennek pl. az lehet az eredménye, hogy ha mégis kényszeríted magad, egyáltalán nem fogod élvezni a szexet.

2009. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nem:D
2009. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy érdemes. 27 vagyok, lány és még szűz. Nem azért mert nem kellettem senkinek (volt amikor nagyon nehéz volt ezt megtartani amit elhatároztam...), hanem mert szeretném a férjemnek adni a szüzességem (odaadni és nem elveszíteni:))
2009. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!