Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki házasságáig megtartja a szüzességét? Érdemes? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!
2009. szept. 7. 20:14
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
44%

Mindent nem lehet kipróbálni a házasság előtt, sok minden majd csak akkor derül ki!

Szerintem érdemes, gyakorolja az ember a türelmet, a lemondást.És mennyit kell a házasságban alkalmazkodni, áldozatot vállalni...

25L

2009. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"fontos, hogy maximálisan kielégüljön, különben nem sokáig bírja ugyanazzal a partnerrel."

remélem nem probléma hogy elloptam ezt a mondatot de egyedül azért volt hogy mondjam, hogy maximálisan egyetértek vele.

ha kiderül hogy neked nem jó vele a szex és nem tud kielégíteni de csak ízelítőt kapsz orgazmus nélkül nem fogod sokáig bírni.ezek jó ha kiderülnek.én legylábbis így gondolom.

2009. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a múlt században (ezredben) élünk.

Szerintem ma fontosabb az emberek életének minősége, mint a föld, a birtok, amit a (csak a) házasság utáni szex őrizne meg. No meg akkor fogamzásgátló sem nagyon volt.


És valóban: akkor nem nagyon számított a szex. A férfi amúgy is jó eséllyel élvezni fogja (ha meg nem annyira, az sem nagy baj: tanuljon lemondást) - a nőnek meg úgyis mindegy: örüljön, ha gyereket szülhet.

Ezt 1000 éve gondolták így - ma már ez egy csöppet elavultnak tűnik.

2009. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jó! Legalább biztos, hogy nem ribanc az illető. Kedves Kérdező szeretnél addig várni?
2009. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen,szeretnék!
2009. szept. 8. 07:10
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én megtartottam házasságig (2 éve volt az esküvőm). Így tudtam elszámolni a lelkiismeretemmel és ma is ugyanígy tennék. Érdemes, ha érzel rá késztetést, de kell hozzá ok, szándék.


23/L

2009. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem érdemes. Ha két ember minden téren olyan jól kijön, mindent megbeszélnek, stb, nem hiszem, h olyan nagy "nem illenek össze" tud lenni a szexben!

25/L

2009. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem,mert lehet nem jó vele majd és az megöli a kapcsot egy időután ha nem passzolunk az ágyban.baromi nagy csalódás lenne :S
2009. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem tudnák addig várni, bár már lekéstem róla... Lényeg, hogy szerintem fontos ismerni a másik testét, igényeit ilyen téren. Lehet, hogy az esküvő után a várva-várt első alkalom egy nagy pofáncsapás lesz, és a többi is. Persze az is lehet, hogy nem, és élvezetes, maradandó emlék lesz.

Csak az a gáz, hogy azzok, akik elvileg várnak a szexszel, simán belle vannak ujjazásban, orálba, esetleg análban is, és így szerintem már jó nagy hülyeség:S

L17

2009. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
Maximálisan egyetértek az utolsó hozzászolóval:) Én nem vártam , de nem is bánom, mert szerintem ha valóban a régi törvények szerint csinálod, nem védekezel, aztán rögtön összejön a baba is, akkor egy csomó kalandból kimaradhatsz:D persze ha egyébként se mennél bele ilyesmi, akkor mindegy. 20/L
2009. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!