Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 éves srác vagyok, és még...

28 éves srác vagyok, és még szűz. Nem szégyenlem, de már nagyon szeretném elveszíteni. Ugyanakkor nem tudom, hogyan közeledjek? Félénk vagyok sajnos.

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért, de a 30+ korú nők vonzanak igazán. Ugyanakkor félek, hogy pont, mert ők már tapasztaltak, beégnék. Ez persze már 18+ korú lányok esetén is igaz. Menthető még a helyzet, vagy menjek inkább papnak? :(

2013. febr. 17. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Rcko te egy szerencsés pasi vagy, jó fejjel, jó génekkel, biztos jó anyagiakkal. Ez kell sajnos ma ahhoz, hogy egy csajt megtarthass és utódot adhasson a párjának. Sajnos én egyikre sem vagyok alkalmas, ezt a több mint 50 elutasítás jelzi. 27 évesen sajnos készülök, hogy elvegyem a saját életemet. Bár még adok magamnak 3 évet, de ha addig sem, akkor elgondolkozom.
2013. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bár nem vagyok szűz, de szerintem sejtem mit jelent nálad hogy félénk vagy.

Én azt javasolnám, hogy ne a nagy őt keresd az elsőre, csak lazán ismerkedj. Az idősebb nő iránti vonzalom szerintem onnan fakad, hogy ők érettebbnek tűnnek és úgy érzed jobban megértik, hogy 28 évesen miért vagy szűz.

Tapasztalati tanács: keress olyan munkát, ahol idegenekkel kell együttműködni: áruterítés. 10-20 bolt egy nap, ugyanannyi ismeretlen arc, zömében nők. Miközben a gondod helyett a munkádra koncentrálsz, mégis szóbaelegyedsz nőkkel és ráérzel, hogy megy ez neked. Másrészt nem úgy mész oda, hogy nos ismerkedni szeretnék, de nemtudom hogy kell, hanem hogy nekem itt dolgom van, tessék velem foglalkozni. Emellett van lehetőség (és kellene is) megnevettetni vagy kedveskedni nőknek,( csak őszintén szerintem) és kapnál pozitív visszajelzéseket..

2015. aug. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!