Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kell csupán amiatt...

Miért kell csupán amiatt lemondanom a párkeresésről, mert szűz férfi vagyok 25 éves létemre?

Figyelt kérdés
Sorozatos kudarcokra vagyok ítélve emiatt az egyetlen tényező miatt.
2013. febr. 18. 17:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Ki mondta, hogy le kell mondani róla?!
2013. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ki a rosseb mondta Neked, hogy le kell mondanod a párkeresésről? Kutakodj csak tovább!
2013. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem számodra kérdésben a válasz. Most attól tekintsünk el, hogy hülyeség az egész.
2013. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A sikertelenségen nem a szüzesség miatt van. Esetleg csak akkor ha rá van tetoválva a homlokodra hogy "szűz srác". Máskülönben hogyan akadályozna egy olyan valami amiről csak te tudsz?
2013. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

na most nevettem. Te ember, te! Azt gondolod komolyan, hogy ez az egyetlen para veled? Lefogadom, hogy nem tul sikeres az életed más területeken sem. Stilusérzéked nulla, szürke izléstelen ruhákban jársz, a testtartásod-fellépésed-hangod puding...ne is csodálkozz, ha láthatatlan vagy a nők számára.


ne gyere nekem azzal, hogy a szüzességed kinullázza az összes értékedet a randipiacon. Az a probléma, hogy alapból nincs annyi értéked, amivel egy vállalható nőt figyelmét fel tudnád magadra hivni. Vagy ha éppen van, mert esetleg munkahelyeden teljesitesz számbavehetően, akkor meg nagyon luzer módon prezentálod magad, de itt megint visszajutunk oda, hogy alapból már a megjelenésed is zérus.


persze lehet, hogy valami kis elszigetelt környéken élsz, anyádékkal és éhbérért dolgozol időszakos munkákon.


küldhetsz képet, és rögtön megmondom ugyanezeket.

2013. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, egy jó tetováláseltávolító műtét leszedi a homlokodról a "Szűz" feliratot. Mert gondolom van ott egy olyan felirat, különben ki és honnan tudná, hogy szűz vagy?
2013. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért kell lemondanod róla, a szüzességedet letagadhatnád. Inkább azért, mert csúnya vagy. Ha nem lennél csúnya, már nem lennél szűz.
2013. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noydra ***** válasza:

Mert ismerkedéskor is az jár a fejedben, hogy jaj mi lesz ha megtudja hogy szűz vagyok. Aztán feszült vagy és ideges.


Másik eset hogy egyáltalán nem próbálsz ismerkedni, inkább itt sírsz.


Válassz...

2013. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

NEM KELL lemondanod -.- Törvénybe van foglalva? -.-

Mindenesetre ne várd tőlünk, hogy egy felnőtt férfit tanítsunk szexelni. Van akinek ehhez nincs kedve. Ennyi. Szívünk joga. De attól te még kereshetsz párt. És nem, nem minden nő gondolkodik így.

2013. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ne olyan csajt keress ki teljesítmény és kigyúrtság alapján választ magának pasit, hanem olyat aki társat keres! Előbbit érdekli hogy szűz vagy utóbbit nem.


Amúgy a nem szűz még nem = azzal hogy jó az ágyban...

2013. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!