Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik hogy elvettem a...

Létezik hogy elvettem a barátnőm szüzességét azzal hogy megújjaztam?

Figyelt kérdés
nem vérzett de nagyon fájt neki utánna és a pocija is fájt.bocsi ha naiv vagyok:Dköszi a válaszokat
2009. szept. 8. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, tévedtem. Az a Te agyad volt, mert úgy látom a fejedben már nincs... És egy ilyen még szaporodik is. A Taigetosz már nem divat ezeknél?
2009. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
sok okostolyás.te azéert vagy vagány mert annyi vagy mint én de fényképen kivül még nem láttál puncit és azért nagy a szád sztem kussolj amig nem tod h kivagyok pontosan ha kivi vagy rá talizzunk és megdumáljuk
2009. szept. 9. 19:28
 13/22 anonim ***** válasza:

:D Ó a gyönyörű internet. Mennyi erős fiú van itt, ez nagy élmény.

Nem, nem vetted el a szüzességét, de még gyakorold a dolgot, mert fájnia sem kéne ha jól csinálnád. Egy szűz lánnyal finomabban kell bánni mint azt egy tizenéves fiú vére diktálná. Simogasd kívűlről, nyalakodj, és semmiképpen se hanyagold el a teste többi részét sem. Amikor már szinte beszippantja az ujjad mint egy forró örvény a süllyedő tankert, akkor már nem fog fájni neki elhiheted. (Ha meg előbb leállít akkor még erre sem áll készen, van ilyen. Majd legközelebb.)

És szokj le az internetes kakaskodásról, olyan mint a paralimpia, nyersz vagy vesztesz így is úgy is nyomi vagy. Pedig a kötekedést figyelmen kívül is lehet hagyni.

2009. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem én kezdtem a kötözködést:Dés nem vok nyomi. am neked igazad van kösz a választ
2009. szept. 10. 14:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk írni azért megtanulhatnál. Vagy ilyen hibásan is beszélsz? :-P
2009. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le, h elbolondítottál egy csajt, és megdugtad? Majd amikor AIDS-es leszel, akkor rájöszz, h nem kellett volna...

Kitalálom gyúrsz mi? És akkor mi van? Nem a te érdemed, h kigyúrt állat vagy és tudsz pofázni, ha el tudsz gondolkodni dolgokon és majd leteszel valamit az asztalra (például a "tojás" szót ly-nal írni) majd akkor ugathatsz. Tanulj meg önerőből egy közepesen nehéz nyelvet, vagy juss el egy olyan intelligenciaszintre, ami a korodhoz képest kimagasló és ne csak az izmozatoddal menőzzél, majd akkor elhiszem, h érdemes vagy vmire. De azért mert "nem csak fényképen láttál puncit", ez csak azt jelenti, h kifogtál vmi csajt, és meg****sztad.

Nyaljál sót.


J.

2009. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nagyóóóón kemény ember vagy :d:dLEHET H OKOS VAGY DE HA MELLÉMÁLLSZ AKKORIS TE LESZEL A FÖLDÖN ÉS MAGYARÚL FOGLAK LEANYÁZNI NEM ANGOLUL KÖCSÖGXD
2009. szept. 12. 18:00
 18/22 anonim válasza:
Összefoglalva azért vagyok vagány mert annyi vagyok min te ha mellédállok te elrepülsz én pedig a földön állok és közbe "magyarúl"anyázol mondjuk akkor tényleg ne tanulj meg egy nyelvet ha ez arra lenne egyedül jó hogy nem "magyarúl" anyáznál
2009. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Micsoda okos ember. Amúgy ki beszélt itt az angol nyelvről??
2009. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
jólvan sok f@sszopó mostmár be lehet kussolni mindenkinek a g@cibe.....:@
2009. szept. 13. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!