Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első sex csak egy "pillanat...

Az első sex csak egy "pillanatig" vagy egész végig mig együtt vagyok vele fáj?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert mondták h fáj...azt is h csak egy pillanat az egész...meg azt is h az első egész alkalom...!!!! Előre is köszönöm a válaszokat!!

2013. márc. 2. 19:39
1 2
 11/15 anonim válasza:

amikor az első alkalmon túl voltam hasonlóan jártam, mint ahogy előttem írta valaki...totál bedagadt a méhem meg minden bajom volt, rosszul is lettem...

alig bírtam leülni napokig (pedig óvatos volt a partner :S)

a mai napig fáj utána :S és egyáltalán nem élvezem a szexet

ez már más tészta, de mindenkinél máshogy van

2013. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem nem fájt egy cseppet se, sőt igazából olyan "élvezetbe" még mai napig nem volt részem mint akkor pedig egy buli után történt semmi romantika meg finomság egyből bele a közepébe és imádtam bárcsak minden este újra átélhetném látod ezért mondják hogy ember válogatja.De azt az estét sose felejtem az tuti...
2013. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha normális pasit fogsz ki akkor nem fog fájni, persze ez nagyban függ a mérettől is. Én átlagos mérettel kezdtem, pont jó volt a vastagsága is,nagyon bevoltam indulva, és a fájdalom szó túl erős,annak az érzésnek a leírására. Az első bahatolás,és utána kb két lökés feszített minimálisan,abszolút tűrhető volt,sőt... és ezután csak jobb és jobb volt. Van egy olyan érzésem, hogy az elsőt azért is élveztem annyira,mert azelőtt nem féltem megismerni a testem. Ha még nem csináltad,akkor próbáld ki a maszturbálást,kicsit tudod tágítani magad,tudd hogy mire számíts,sokkal jobb lesz úgy hidd el :)
2013. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
/pill nem arra fogsz figyelni
2013. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem egyáltalán nem fájt, pedig még a tampon feltétel is fáj, meg az ujjazás is szokott :) nem értem, hogyan lehetséges ez
2013. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!