Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz szűznek lenni 16 évesen?

Gáz szűznek lenni 16 évesen?

Figyelt kérdés
én nem érzem annak, de van egy 14 éves barátnőm aki már nem az és ezzel nagylánynak érzi magát. ráadásul olyanokkal fekszik le akik nem is szeretik őt, hanem csak arra kell nekik.. és nem veszi észre mennyire naív és kihasználható. múltkor meg mondta hogy elég szégyen hogy 16 évesen szűz vagyok.
2013. márc. 3. 12:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen gáz. Ennyi ésszel szabadlábon élni is gáz, mégse tesz érte senki semmit.
2013. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz. A szűzlányok poklába fogsz jutni, ha nem veszíted el mihamarabb, ahol egész nap sorozatokat kell nézni és cosmpolitant olvasni, egy csomó macska társaságában.


Muahahaha.

2013. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A kérdés csak az, hogy Te magad annak érzed? Ha nem akkor nincs miről beszélni tovább. Én 22 éves létemre is szűz vagyok, sokan tudják is rólam, talán akad is közöttük olyan aki gáznak tartja, de nem érdekel. Én nem érzem annak és ez a lényeg.
2013. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Egyáltalán nem az. Még nem vagyok 16, de akkor még én is az szeretnék lenni :D

A barátnőd túl felelőtlen, aztán meg majd ha teherbe esik akkor gondolj arra, hogy mennyivel jobb, hogy nem ezt az utat követted!

2013. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!