Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz szűznek lenni 16 évesen?

Gáz szűznek lenni 16 évesen?

Figyelt kérdés
én nem érzem annak, de van egy 14 éves barátnőm aki már nem az és ezzel nagylánynak érzi magát. ráadásul olyanokkal fekszik le akik nem is szeretik őt, hanem csak arra kell nekik.. és nem veszi észre mennyire naív és kihasználható. múltkor meg mondta hogy elég szégyen hogy 16 évesen szűz vagyok.
2013. márc. 3. 12:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megjöttek a 14-15 éves tinik :D
2013. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szívem szerint azt mondanám, hogy nemgáz... de a tapasztalataim alapján sajnos gáznak számít... :/
2013. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
gáz az, ha csak azért dugsz, mert akkor úgy érzed a környezeted - jobban - elfogad...
2013. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem gáz:)


Vele az a baj, mint a mostani tinik nagytöbbségével: Az anyjuk magassarkúja még nagy rájuk, de az apjuk f*sza már kicsi nekik.

2013. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz én lassan 17 vagyok és szűz ...és nem érzem gáznak..amíg nincs olyan ember akit igazán szeretek és azt érzem rábízhatom magam és ő is szeret addig nincs értelme belemenni és vadidegenekkel hemperegni...inkább maradok szűz minthogy ribanc legyek..;)
2013. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt. Legyél büszke magadra, hogy nem adod oda magad akárkinek. Én 18 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem, de van olyan barátnőm, aki 20éves, és még az. Ezt mindenki maga dönti el. Ha nem volt még komoly kapcsolatod, akinek odaadnád magad, akkor nem kell gyorsan keríteni valakit, aki elveszi a szüzességed. Várj türelemmel. :) Úgy sokkal szebb lesz az első. ;)
2013. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Nem gáz! A szülöi neveléstől függ hogy a gyermeke mikor kezdi a szexuáliséletet. A lányom 23 évesen amikor elment a nőgyógyászhoz szürő vizsgálatra,még meg is dicsérte hogy nem kezdett korán nemi életet és hogy ez nagy ritkaság manapság.24 évesen veszítette el a szüzességét,jól meggondolta kinek adja oda,mai napig boldog a párjával és most 27 éves a lányom.Azt tanácsolom hogy ne kapkod el ezt a dolgot és a tényleg arra érdemes ffinak add oda a kincsedet.
2013. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kedves előző Válaszoló! Minden tiszteletem a Tiéd és a lányodé! Rátok lehet mondani, hogy "tiszteletet érdemel"!
2013. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Én 21 évesen vesztettem el, szal nem, nem gáz. 14 éves koromban nem is értem, hogy lehet így tekinteni egy férfira
2013. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!