Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják sokan minél...

Miért akarják sokan minél hamarabb elveszíteni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 20:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mert nem ettek elég sajtot. :SS
2013. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert buták, a szüleik nem nevelték meg őket rendesen,birkaszelleműek mennek a másik után,nincs önbecsülésük sem.
2013. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szüzesség egy mítosz, amit valami idióta kitalált. Azt mondják "elveszti a szüzességét", holott igazából senki nem veszít el semmit. Ha valamit elsőként tapasztalsz meg, akkor arra azt mondják, hogy első tapasztalatod ezzel meg azzal. Akkor a szex esetében miért van az, hogy az első szexuális élményed során "elvesztesz" valamit? Épp az hogy kapsz, tapasztalatot, tudást vagy gyereket! Az első szex nem más, mint a szexuális életben való debütálás. Ez a gondolkozás vezet el odáig, hogy manapság mindenki bírál mindenkit a szexuális élete alapján.
2013. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
57%
én 16 éves lány vagyok. 13 évesen volt az első szex. az első nagy szerelem, ő sokkal idősebb volt nállam, de csak kihasznált. nem sokra rá megismertem a mostani páromat, akivel van egy 6 hónapos babánk.nagyon szeretem őket. sokan mondják rám, hogy ribanc vagyok, meg kúrva, mert ilyen hamar szexeltem. szerintem nem vagyok se ribanc se kúrva, de megbántam, hogy odaadtam magam annak a férfinak, sajnos elvakított a szerelem.ő nem érzett irántam semmit, csak leakart fektetni. jó lett volna, ha a mostani páromnak tartogatom magam. szerintem mindegy, hogy mikor veszíted el, csak az a lényeg, hogy olyannal csináld először, akit szeretsz, és ő is szeret téged (vagy legalábbis mindketten ugyanazt érezzétek egymás iránt) és különleges legyen az első alkalom, ez alatt azt értem pl, hogy ne az utcán vagy a játszótéren szexeljetek. bár az első alkalom nem egy nagy élmény, legalábbis a lányoknál. de egy pár alkalom után a legjobb érzés a világon.
2013. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!