Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas kontra húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas kontra húszas lányok? Ki miben tud többet nyújtani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexre gondolsz, akkor ez inkább egyénfüggő és nem korfüggő, mert egy 20-as is tudhat annyit nyújtani, mint egy 30-as vagy fordítva. Ha az élet felőli oldalt nézed, akkor egy 30-as inkább családcentrikus, inkább vágyik stabil kapcsolatra, gyerekre, mint egy 20-as évei elején járó lány.

Egy idősebbnek mindig több a felelősségtudata és az élettapasztalata általános értelembe véve, mint a fiatalabbnak.

És hogy a férfinak melyik a jobb, ki tud neki többet nyújtani, az inkább a férfi igényeitől és vágyaitól, az életről elképzelt dolgaitól függ.

2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A negyvenesek :-P
2013. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

A 35-40 körüli nők vannak minden szempontból a csúcson...

Persze a véleményem szubjektív....

2013. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 41-48 között ... de ez is szubjektív :-P
2013. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mas a ketto, de egyik sem jobb a masiknal velemenyem szerint. En 30-as vagyok, sokkal tapasztaltabb persze stb., de 20 evesen azert "sportosabb" voltam ott lent.

28N

2013. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sportosabb mit jelent??? Egyébként te húszas vagy, harmincas majd pár év múlva leszel :-P
2013. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nejem 39 évesen azt mondja, hogy már ő sem 20 éves.

Én már tudom, hogy mit jelent a "sportosabb"!

Azt, hogy többet akar, jobban érdekli az egész.


43/F

2013. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apuci69:

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a negyvenes nőket érdekli jobban a szex, méghozzá elég aktívan ... jobban mint sok huszonévest :-P

2013. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!