Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, nem bírom mi legyen?

Szűz vagyok, nem bírom mi legyen?

Figyelt kérdés
Mivel nyugtassam magam? 19 éves vagyok, nem vagyok ocsmány, sportolok, de különc vagyok nem bírom a többi fiatalt...a nyüzsit stb. Beethoven-t és Queen-t is hallgatok meg ehhez hasonlóakat. A többiek úgy néznek rám mintha nem lennék normális. Még oviban sem volt barátnőm...
2013. márc. 14. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

"Még oviban sem volt barátnőm..."


Ezen felröhögtem! :D

2013. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
55%
ez baj...? ne nekik akarj megfelelni. ha nem vagy tömegcikk, a szórakozásod se olyan helyen keresd.
2013. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak 19?
2013. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En sem birom nagyon ezt a mai fiatalos sz*rt, es gondoltam nem is fogok talalni senkit aki ugyanigy gondolkozik, mint en, de megis megtalaltam es itt az oldalon! (holnap leszunk feleve egyutt) Ne csuggedj biztos van olyan aki csak rad var!!:)
2013. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Szexelj. Többivel együtt tudok érezni, hasonlóan vagyok.


22/N

2013. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy fialat vagy. Ne görcsölj már rá a szüzesség témára, komolyan, ez az ami gáz, nem az, hogy valaki szűz. Az becsülendő, annál, aki nem nyávog miatta. Aki nyávog miatta az, ha tehette volna ribizli lenne? Fiú ribizli?
2013. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom nem csak én vagyok/voltam így ezzel. Nem kell aggódni, emiatt ne lődd fejbe magad.


Én is ilyen vagyok, az emberi faj 90%-ától falnak tudnék menni, annyira ....


Viszont hidd el, megtalálod majd a megfelelő embert. Nekem is sikerült, igaz, hogy 24 évembe került, de azt hiszem megérte. Sajnos már nem vagyunk együtt, de ez is azt jelenti, hogy vannak olyanok, akikkel a mi "fajtánk" is együtt tud lenni. :)

25/F

2013. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 5/7

Jó pofa vagy, mégis hogyan szexeljen, ő fiú, NEM lány! Nektek könynen jön a szex, de ha ez a szerencsétlen kérdező még barátnőt sem tudott szerezni, akkor nyílván a szexre még annyi esélye sincs. Az egyéjszakáshoz jól kell kinézni nagyon.

2013. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!