Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen így? Nem bírom tovább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen így? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Szóval egy újabb különös helyzet...


Még másfél éve volt hogy egy lány nagyon tetszett, és beszélgettünk is elég sokat, egyszer találkoztunk anno de semmi több nem volt. Haverom felvette msn-re, és utóbbi egy vagy két hónapban egy csomót dumáltak, majd végül találkoztunk vele így ketten. Már akkor is kezdtem furán érezni magamat hogy a haverom tök jól elbeszélget vele, én meg csak néha szólok valamit, aztán tegnap újra találkoztunk vele, most egy barátnőjét is magával hozta, de újra ugyanúgy kínosan éreztem magam. Haverom bírja a csajt, habár neki kinézetre nem jön be, én meg nem tudom pontosan mit érzek, csak azt hogy nagyon rossz érzés ez hogy én nem tudok vele úgy beszélgetni. A csajnak van barátja, nem ilyen megcsalós forma, csak szeret sok új embert megismerni. Én már lényegében elfelejtettem a csajt, de így sosem fog kimenni a fejemből, még akkor sem ha csak a haverom találkozna vele, mert akkor meg azért érezném magam rosszul... Tanácsok? Volt már valaki hasonlóan fos helyzetben? 17évesek vagyunk.


2011. aug. 27. 01:58
 1/3 sas15 ***** válasza:

csak 17 éves vagy hamar elfelejted a csajt

fogj egy másikat és ne érdekeljen hogy a spanod találkozik vele

2011. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a felejtés nem életkor függő...
2011. aug. 27. 02:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg életkor függő!! Mindig van egy jobb csaj! Ezt soha ne felejtsd el. Simán elfelejted, csak vadássz kicsit! :) 24/F
2011. aug. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!